Domov > O nás

YNT Petrochemical Machinery Equipment Co Ltd ako 100% dcérska spoločnosť so sídlom Wuxi Aochi Filter Equipment Co, Ltd v apríli 2007 v Wuxi, Čína, je jedným z popredných domácich dodávateľov mikrofiltrov a je tiež obzvlášť dobrá na dizajn filtra za náročných podmienok. Medzi hlavné produkty patrí separačné filtre, mikrofiltre, vreckové filtre, tlakové nádoby, automatické čistiace filtre, vysokotlakové filtre, statické miešače a zrkadlá a tak ďalej. Takáto rada výrobkov bola uznaná a chválená mnohými zákazníkmi, ako sú China National Offshore Oil Corporation, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, West-East Gas Project Department, China National Petroleum Corporation, Shell, Nanjing Steel Group, BASF a Sony ,


Spoločnosť YNT sa zaviazala poskytovať zákazníkom v celosvetovom priemysle najhospodárnejšie a najprofesionálnejšie filtračné riešenia výberom popredných svetových výrobných zariadení a výrobných procesov filtrácie, integrujúc roky skúseností s výskumom a vývojom v procese kazety a použitím rôznych filtrov a separačných technológií. Sintrovaná kazeta, skladaná kazeta z nehrdzavejúcej ocele, kaziaca náplň, membránová náplň a ďalšie filtračné médium spojené s rôznorodým filtračným plášťom sa široko používajú v petrochémii, rafinácii ropy, novej energii, oceli a železe, chemických, farmaceutických, potravinách a spracovanie vody a ďalšie priemyselné odvetvia.

YNT už niekoľko rokov ponúka služby priemyselnej komunite, pričom implementuje medzinárodný systém kvality ISO9001 prísne. S množstvom projektových oddelení v krajine YNT vám môže poskytnúť najdokonalejší systém popredajných služieb a my sme schopní doraziť na miesto, kde vám bude slúžiť do 24 hodín v Číne.

V budúcnosti bude spoločnosť YNT dodržiavať základné hodnoty "bezpečnosti, profesionality, inovácie a spolupráce" a bude naďalej poskytovať zákazníkom kvalitnejšie produkty a efektívnejšie služby a bude sa snažiť o nové príspevky k inovácii filtračných technológií.