Domov > O nás

YNT Petrochemical Machinery Equipment Co., Ltd. ako 100% dcérska spoločnosť založená spoločnosťou Wuxi Aochi Filter Equipment Co., Ltd. v apríli 2007 vo Wuxi v Číne, je jedným z popredných domácich dodávateľov mikrofiltrov a je tiež obzvlášť dobrá v dizajn filtra v náročných podmienkach. Medzi hlavné produkty patria oddeľovacie filtre, mikro filtre, vreckové filtre, filtre tlakových nádob, automatické čistiace filtre, vysokotlakové filtre, statické mixéry a spätné zrkadlo atď. Takáto séria výrobkov bola uznaná a ocenená mnohými zákazníkmi, ako sú Čína národná ropná korporácia na mori, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, projektové oddelenie pre plynový proces na východe Číny, Čínska národná ropná korporácia, Shell, Nanjing Steel Group, BASF a Sony. ,


Spoločnosť YNT sa zaväzuje poskytovať zákazníkom v globálnom priemysle najúspornejšie a najprofesionálnejšie filtračné riešenia výberom popredného svetového výrobného zariadenia na výrobu filtra a výrobných procesov, integráciou rokov výskumu a vývoja do kazetového procesu a využívaním rôznych spôsobov filtrácie. a separačné technológie komplexne. Slinutá náplň, skladaná kazeta z nehrdzavejúcej ocele, klinová kazeta, membránová kazeta a ďalšie filtračné médiá spojené s rozlične navrhnutými filtračnými škrupinami sa často používajú v petrochemickom priemysle, rafinácii ropy, novej energie, ocele a železa, chemickom, farmaceutickom, potravinárskom a úprava vody a ďalšie priemyselné odvetvia.

YNT ponúka služby priemyselnej komunite už mnoho rokov a prísne implementuje medzinárodný systém kvality ISO9001. Vďaka viacerým projektovým oddeleniam v krajine vám spoločnosť YNT môže poskytnúť najdokonalejší systém popredajných služieb a my sme schopní doraziť na miesto, kde vám môžeme slúžiť do 24 hodín v Číne.
Petrochemical Machinery Equipment V budúcnosti bude spoločnosť YNT dodržiavať základné hodnoty „bezpečnosť, profesionalita, inovácie a spolupráca“ aj naďalej poskytovať zákazníkom kvalitnejšie výrobky a efektívnejšie služby a bude sa usilovať o nové príspevky k inovácii technológie filtrovania.