Separácia kvapalných pevných látok

Zavádzanie odlučovača ropných vôd V procese separácie oleja a vody je plášť vybavený koalescenčnými kazetami a separačnými kazetami, keď médium preteká svojimi vnútornými, potom sa uskutočnia štyri procesy - filtrácia, koalescencia, usadzovanie, separácia, aby sa uskutočnilo odstránenie. ..

Podrobnosti o produkte

Zavedenie separátora olejovej vody

V procese separácie oleja a vody je plášť vybavený koalescenčnými kazetami a separačnými kazetami, keď médium preteká svojimi vnútornými, potom sa uskutočnia štyri procesy - filtrácia, koalescencia, usadzovanie, separácia, aby sa dosiahlo odstránenie vlhkosti, a soľ organických kyselín rozpustná vo vode a atď.

oil water separator.jpg

Vlastnosti

Médiá najprv zvnútra von z vonkajšej strany prúdia cez koalescenčné kazety, táto náplň má špeciálnu dvojitú funkciu filtrácie a koalescencie. Vysoko presná filtračná vrstva vnútorných koalescenčných patrónov môže účinne blokovať nečistoty častíc, najmä zachytiť nečistoty, ktoré majú stav emulgácie stability ako oxid železa a sulfid železa atď. tiež lepšie pre následnú demulsifikačnú a koalescenčnú funkciu. Po prefiltrovaní média prúdi do koalescenčnej demulzifikačnej vrstvy, jej "špeciálny materiál môže urobiť demulzifikáciu, potom jemná a voľná voda bude tvoriť veľký pokles, veľké kvapky budú klesať "gravitácia, menšia veľkosť kvapky bude prúdiť médiami do separačných náplní, oddeľovacie kazety sú vyrobené patentovými technológiami s dobrým hydrofóbnym výkonom. keď médium zvnútra k vonkajšiemu toku oddeľovacie kazety, len nechajú médium prechádzať, malé kvapôčky sú úplne účinne zachytené vonkajšími kazetami, potom sa spájajú do veľkých kvapiek, takže sa ďalej oddeľuje voda.

technické údaje

Materiál krytu: 20 #, 345Q, nehrdzavejúca oceľ
Rozsah hodnôt Micron: menej ako 0,3 mikrónov, 0,3 mikrónu, 0,5 mikrónov, 1 mikrón, 5 mikrónov, 10 mikrónov
Veľkosti kaziet: OD3,5 ", 4,5", 6 "; Lenght16,18,20,32,36,40,72 ''
Počiatočná tlaková strata: ≤50 bar
Zmeniteľná tlaková strata: <150>
Prevádzková teplota: 0 ~ 120 ℃

Oddeľovacie kazety

Oddeľovacie kazety sú vyrobené zo sklenených vlákien s vysokou hustotou gradientov, aby sa znížilo poškodenie a únik, navrhli sa do celej jednoduchej rúrkovej štruktúry, povrch kaziet je hydrofóbny a oleofóbny a spĺňa rôzne požiadavky na mikronovú rýchlosť.

štruktúra

Odlučovač kvapalín a kvapalín je vybavený dvomi skupinami vnútorných kaziet s rôznymi funkciami. krytu separátora je kovové puzdro a je vybavené manometrom, manometrom, odvzdušňovacím ventilom, vypúšťacím ventilom, online vzorkami kĺbov a ďalším príslušenstvom.

Tok procesu

1. s cieľom predĺžiť životnosť kaziet s koalescenčnou kazetou a zlepšiť účinnosť odvodnenia odporúčame pridať predfilter v prednej časti separačného filtra koalescenčného filtra. Hlavný účel predfiltra sa používa na odstránenie stredne veľkých nečistôt a pevných častíc oxidu železa, sulfidu železa a ďalších škodlivých nečistôt.
2. Každé zariadenie je navrhnuté s obtokom, je vhodné v náhradných kazetách a potom zabezpečuje nepretržite fungovanie systému.
3. Na dne každého zariadenia je 3 odtoky, čo vedie k odstráneniu nečistôt a oddeleniu nečistôt.

prihláška

INOCO SGF Odlučovač kvapalín a kvapalín sa bežne používa v benzíne, tryskovom palive a dieselovom oleji - oddeľovaní vody; lúhový benzín, tryskové palivo a motorová nafta; oddelenie vody ľahkých uhľovodíkov a petrochemických produktov; oddelenie peroxidu vodíka v pracovnom matečnom lúhu; oddeľovanie kyselín petrochemických výrobkov a uhľovodíkov; separácia oleja; separácia bezvodého amínového oleja.


图片1.png

FAQ

1. Ak budem musieť zostať na svojom mieste niekoľko dní, je možné, aby si rezervoval hotel pre mňa?

Odpoveď: Vždy je mi potešením, služba rezervácie hotelov je k dispozícii.

2. Ktorú úroveň kvality sú vaše produkty?

Odpoveď: Doteraz sme získali certifikáty CE, ISO, SGS, TUV, Rosh a ASME.

3. Ako bude trvanie prepravy trvať dlho, ako sa môžete ubezpečiť, že stroj nebude zlomený?

Odpoveď: Náš stroj je zabalený fóliou, aby sme sa uistili, že stroj môže byť dodaný zákazníkovi plynule, použijeme oceľový drôt na upevnenie stroja na kontajner.

4. Po zadaní objednávky zabezpečíte inštaláciu zariadenia v súčasnosti?

Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.


图片6.png


Vyšetrovanie