Automatický filter spätného prania

1.Automatický filter na spätné umývanie Úvod Filtre sa používajú aj na zahusťovanie za vzniku koncentrovanej tekutej suspenzie čiastočným odstránením kvapalnej fázy ako filtrátu. Tento spôsob prevádzky je možný, pretože sviečkové filtre môžu pracovať na veľmi krátku dobu cyklu s využitím ...

Podrobnosti o produkte

1.Automatický filter na spätné umývanie Úvod

Filtre sa tiež používajú na zahusťovanie za vzniku koncentrovanej tekutej suspenzie čiastočným odstránením kvapalnej fázy ako filtrátu. Tento spôsob prevádzky je možný, pretože filtre sviečok môžu pracovať pri veľmi krátkych cykloch s využitím vysokých rýchlostí filtrácie, zatiaľ čo koláče sú stále tenké. Jedným zo znakov filtrov sviečok, keď sa používa na zahusťovanie, je ich číry filtrát, pretože gravitačné zahusťovadlá, analogicky, vytvárajú prepady, ktoré vždy obsahujú určité množstvo jemne suspendovaných tuhých látok.

image001


2.Produkt detail

Originál: Jiangsu, Čína

Certifikácia: ISO9001, ISO14001, Cena: Obchodovateľné

Materiál: Hliník

Platobná doba: TT, LC

Dátum dodania: Obchodovateľné

Balenie: vývozná norma

Trh: Blízky východ / Afrika / Ázia / Južná Amerika / Európa / Severná Amerika

Záruka: 1 rok

MOQ: 100 set


3. Naše výhody

a. Rozsiahle výrobné skúsenosti: Špecializujeme sa na čistenie vzduchu priemysel pre viac ako 10 rokov, AHU Pre-filter môžeme optimalizovať prúdenie vzduchu design, v závislosti na veľkosti klimatizácie box prispôsobenie, účinnosť filtra, detekcia prúdenia vzduchu parametre, aby zabezpečili, že zákazníci ,

b. Vysoko kvalitná surovina: Máme kvalifikovaný dodávateľský certifikačný systém, pripojili sme sa k D&B s DUNS Registered "c. Prísne fyzikálne / chemické testovacie postupy: spĺňajúce požiadavky dizajnu a procesu produktu, poskytujúce spoľahlivé testovacie údaje."

d. Krátka dodacia lehota: Ak jeden kontajner 15-20 dní. Máme tiež skladom niektoré štandardné veľkosti rúr a tyčí, ak potrebujete 3-5 ks, môžeme dodať čoskoro.

e. Bezpečné balenie: antikorózny olej sa pred prepravou rozprestiera na rúrky a tyče, plastové uzávery na koncoch rúr na ochranu vnútorného povrchu, každá tyč je chránená lepenkovou trubicou. Nakoniec sú balené v námornom balení alebo v drevenom kufri.

f. Najlepší servis po predaji: Viac ako 60% produktov sa predáva v juhovýchodnej Ázii, na Strednom východe av Európe a všetkým produktom dôverujú domáci aj zahraniční zákazníci.

image003


Vyšetrovanie