Automatický samočistiaci filter

1.Automatický samočistiaci filter Úvod Automatický samočistiaci filter sa používa pre vysokotlakové mechanicky vyčistené a komplexné nečistoty, ktoré sa môžu zhodovať s potrubím 10 ", 12", 14 "a 68". Ak je vaša prietoková kapacita procesu viac ako 2500m3 / h, odporúča sa použiť túto kvapalinovú filtráciu ...

Podrobnosti o produkte

1.Automatický samočistiaci filter Úvod

Automatický samočistiaci filter sa používa pre vysokotlakové, mechanicky vyčistené a komplexné nečistoty, ktoré sa môžu zhodovať s potrubím 10 ", 12", 14 "a 68". Ak je vaša prietoková kapacita procesu viac ako 2500m3 / h, odporúča sa použiť tento systém kvapalinovej filtrácie s viacnásobnou filtráciou.

image001image003


2.Spôsob čistenia filtra

Keď diferenčný tlak vstupného a výstupného potrubia dosiahne uvedenú hodnotu, filter začne proces čistenia. Celý proces samočistenia obsahuje dva kroky: otvorí sa vypúšťací ventil; dve kefy z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú poháňané motorom vo vnútri, budú odstraňovať nečistoty, ktoré boli zachytené sieťovinou, a potom budú nečistoty vypúšťané z vypúšťacieho ventilu. Celý proces čistenia trvá približne 15 až 60 sekúnd, zatiaľ čo počas tejto doby filtrácia Systém neprestáva prúdiť a je ovládaný riadiacou skrinkou.

Typ regulácie: má tento model tri, čas, diferenčný tlak a riadenie PLC.

1

image003_03image003_04image003_05


Vyšetrovanie