Plne automatický Filter

1. plne automatický Filter Úvod plne automatické Filter je vhodný pre filtre s 1''-36'' potrubie na výber, s výhodami prietoku nepretržite kvapalín, bezpečnosť prevádzky jednoduchú údržbu, XF séria self-čistenie filtra je široko používaný v všetky oblasti priemyslu. XF-X05 vlastné Čistiaca kefa filter...

Podrobnosti o produkte

1. plne automatický Filter Úvod

Plne automatický Filter je vhodný pre filtre s 1''-36'' potrubie na výber, s výhodami prietoku nepretržite kvapalín, bezpečnosť prevádzky jednoduchú údržbu, XF séria self-čistenie filtra je široko používaný v všetky oblasti priemyslu. XF-X05 vlastné Čistiaca kefa filter je vysoký filtračný výkon v stave filtrovania zrazený telies, kvapalné tokov v strane a zo strany, ktorá je oveľa efektívnejšie v procese filtrácie.

image001


2. aplikácie

█ Automatické samostatne čistiace sitko môže byť použitý v takmer všetkých priemyselných, napríklad dodávky vody, čistička vody voda čistená system, vodné, nechutné, vôňa slanej vody, ktorý sa používa na chladenie, spracovanie a požiarnej ochrany služby. Tento systém riadenia filter môže zabezpečiť vodných zdrojov cyklus a ušetriť náklady.

█This mechanicky vyčistiť filtre sú široko používané v spracovateľskom priemysle na ochranu tepelných výmenníkov, potrubia čerpadla, recyklačné systéme čistenia vody, atď.

█ Vysoký prietok mechanicky vyčistiť sitká možno v sektore elektrickej energie na ochranu tepelných výmenníkov, potrubia čerpadla, voda striekacie trysky, odpadovej vody, recyklácia, atď.

█ Automatické samostatne čistiace sitko možno pre spracovateľský priemysel celulózy odstrániť vlákno z vody ako prevencia proti upchaniu trysky, a samostatných kôry a čip v procese obehu.


3. naše výhody

a. rozsiahlych výrobných skúseností: Špecializujeme automatické vlastné Čistenie filtra, ako kefa filter, filter škrabkou, nerezový vodný filter bývanie, spätné premývanie filtrov, taška filter bývanie a náplň filtra bývanie so skúsenosťami z 10 rokov.

b. kompletné výrobné zariadenia pre kefa filter: vlastniacu presnosť radiálna vŕtačka, tanier ohýbanie rožky, sústruh, Hoblík typ frézovanie stroj, vŕtanie a frézovanie, CNC plazmové rezacie zariadenie, invertor impulzov argón arc zváračka, invertor topenia polárnych plynu tienené zváračka, zváracie manipulátor, plyne Co2 zváračka, samostatne nastaviteľné koliesko polica, jazdy a ďalšie pokročilé zariadenia.

image003_01image003_02


Vyšetrovanie