Plne automatická filtrácia

1. Plne automatická filtrácia Úvod Plne automatická filtrácia je vhodná pre filtre s 1 '' - 36 '' potrubím z čoho vyberať, s výhodami plynulého prietoku kvapaliny, jednoduchá údržba, jednoduchá údržba, XF séria samočistiaceho filtra je široko používaná vo všetkých odvetviach oblasť.XF-X05 samostatne ...

Podrobnosti o produkte

1. Plne automatická filtrácia Úvod

Plne automatická filtrácia je vhodná pre filtre s 1 '' - 36 '' potrubím z čoho vyberať, s výhodami plynulého prietoku kvapaliny, bezpečnostná prevádzka jednoduchá údržba, samočistiaci filter radu XF je široko používaný vo všetkých oblastiach priemyslu. XF-X05 self čistiaci kefový filter je s vysokým filtračným výkonom v podmienkach filtrovania vyzrážaných pevných látok, tekutina prúdi do strany a von zo strany, čo je efektívnejšie v procese filtrácie.

image001


2.Pracovný princíp

Proces čistenia sa vykonáva pomocou sania skenera, robí špirálový skenovací pohyb a absorbuje nečistoty na povrchu siete a vypúšťa sa cez vypúšťací ventil, skener je poháňaný obojsmerným otáčaním elektromotora cez skrutku.

Otvorenie vypúšťacieho ventilu je ovládané dvojpolohovým trojcestným elektromagnetickým ventilom, celý proces trvá približne 35 sekúnd, v tomto procese systém udržuje nepretržitý prietok.

Voda prúdi cez vstup filtra a prúdi zvonka dovnútra smerom k hrubej sieti, potom prúdi jemnou sieťovinou z vnútra smerom von, nečistota bude v tomto procese zachytená jemnou sieťovinou a bude tiež tvoriť určitú tlakovú stratu, hrubá sieťka je navrhnutá tak, aby umožnila chráni čisté zariadenie a zabráni poškodeniu veľkých častíc tak, aby neboli filtrované.


3.FAQ

a. Môžem vedieť, ktorú platbu bude vaša spoločnosť akceptovať?

A: Zatiaľ je k dispozícii 100% T / T pred odoslaním a 30% vklad zaplatený T / T, vyrovnaný plateným L / C.

b. O po-predajný servis, ako môžete vyriešiť problémy, ku ktorým došlo v zahraničí zákazníka v čase?

A: Záruka na náš stroj je zvyčajne 12 mesiacov, počas tohto obdobia zaistíme okamžite medzinárodný expres, aby sa zabezpečilo, že náhradné diely budú dodané čo najskôr.

Záruka kvality: 12 mesiacov po uvedení zariadenia do prevádzky, najneskôr však 18 mesiacov po dodaní zariadenia (záruka nezahŕňa spotrebné diely).

c. Po objednaní si v súčasnosti zariadite inštaláciu stroja?

A: Všetky stroje budú pred dodaním dobre otestované, takže takmer všetky môžu byť použité priamo, aj náš stroj je ľahko inštalovateľný, ak zákazník potrebuje našu pomoc, radi Vám zariadime inštaláciu, ale všetky náklady budú účtované vami.

1

2

3


Vyšetrovanie