Automatický filtračný filter na sviečka filtra

C ale filter (Model: INOCO-DS-A7) úvod Svetelný filter je, ako všetky tlakové filtre, viditeľné v procesných linkách, ktoré manipulujú s oxidom titaničitým, spalinami, čírením, červeným bahnom, aplikácie, ktoré vyžadujú účinný nízky obsah vlhkosti ...

Podrobnosti o produkte

C ale filter (Model: INOCO-DS-A7) úvod  

Sviečkový filter je ako všetky tlakové filtre viditeľný v procesných linkách, ktoré manipulujú s oxidom titaničitým, spalinami, čírením soľanky, červeným bahnom, čínskou hlinkou, jemnými chemikáliami a mnohými ďalšími aplikáciami, ktoré vyžadujú účinnú filtráciu s nízkym obsahom vlhkosti alebo vysoký stupeň leštenia .Funkčné filtre sa tiež používajú na zahusťovanie kvôli vytvoreniu koncentrovanej kvapalnej suspenzie čiastočným odstránením kvapalnej fázy ako filtrátu. Tento režim prevádzky je možný, pretože sviečkové filtre môžu pracovať s veľmi krátkymi dobami cyklu, pričom využívajú vysoké rýchlosti filtrácie, zatiaľ čo koláče sú stále tenké. Jedným zo znakov sviečkových filtrov, ak sa používajú na zahustenie, je ich čistý filtrát, pretože gravitačné zahusťovadlá vytvárajú analogicky preteky, ktoré vždy obsahujú určité množstvo jemne rozptýlených pevných látok.

Pracovný princíp

Počas filtrácie, ktorá prebieha v tlakovej nádobe, sa kvapalina z vonkajšej strany pretlačí cez filtračné médium. Pripevnite ho na povrch a vytvorte jednotný koláč. Koláč zostáva na filtračných prvkoch v dôsledku ich konkávneho konvexného profilu a nepretržitého udržiavania tlakového rozdielu medzi nimi. Keď pokles tlaku na nastavený ventil vypne, vstupný a výstupný ventil. Prúdenie stlačeného vzduchu do filtra a sušenie filtračného koláča, v procese spätného premývania sa častice odstránia a filtračný prvok sa môže regenerovať.

Ďalšou vlastnosťou filtra sviečok je valcový tvar prvkov, ktoré zachovávajú tvarovaný koláč. Tento tvar, na rozdiel od dosiek, listov alebo filtrov, zvyšuje filtračnú plochu, pretože koláče rastú silnejšie a do určitej miery kompenzujú zníženie rýchlosti filtrácie.

Sviečky sú veľmi vhodné na manipuláciu s horľavými, toxickými a korozívnymi materiálmi, pretože sú autoklávované a navrhnuté pre nebezpečné prostredie, keď sa vyžaduje vysoký tlak a bezpečná prevádzka. Podobne môžu byť ľahko oplášťované pre aplikácie vždy, keď sa majú zachovať horúce alebo studené teploty. Tieto funkcie nie sú možné pri filtrovacích tlačidlách, ktoré vyžadujú otváranie platní do atmosféry jednou, aby sa umožnilo vyprázdnenie koláča na konci každého cyklu.

Sviečky sú k dispozícii vo všetkých veľkostiach a väčšie typy môžu mať plochu 200 m2 a obsahujú 250 alebo viac filtračných prvkov inštalovaných v nádobách s priemerom 2,5 až 3,0 m. Rozsah prevádzkového tlaku je pomerne široký, ale väčšina filtrov sviečok pracuje pri tlaku 6 barov. Môže byť použitý filter 1 mikrón pre predfiltrovú sviečku.

výhody

■ Vynikajúci výtok koláča.

■ Ľahko sa prispôsobí zhrubneniu kalu.

■ Minimálny podlahový priestor.

■ Mechanicky jednoduché, pretože nie sú zložité tesnenia alebo ložiská.

■ Mokrý a suchý výboj

■ Filtrované pevné látky sú odvodnené a vypúšťané spätným odvzdušňovaním, filtračný koláč sa môže použiť na reakciu.

■ Nepretržité zahustenie

■ Tento typ filtra umožňuje nepretržitú filtráciu bez prerušenia toku; tuhá látka sa splachuje späť do kvapaliny a rozpustený vo forme kaše, tento proces filtrácie sa uplatňuje hlavne pri procesoch, kde sa požaduje kontaminačný tok.

■ Návrh sviečkového filtra, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval vysokej výrobnej úrovni farmaceutického a biotechnologického priemyslu. Povrchová úprava a dizajn vnútorných častí umožňujú účinné čistenie všetkých častí, ktoré sú v kontakte s výrobkom.

Tento filtračný systém bol úspešne použitý v týchto poliach.

■ Oxid titaničitý ■ Odstránenie katalyzátora
■ Aktuálna doska ■ fosfátovanie
■ Viskózové vlákno ■ Aktívne uhlie
■ Výroba niklu ■ Výroba zeolitu
■ odsírenie palivového plynu ■ Výroba jedlého oleja
■ Čistenie odpadových vôd ■ Výroba chloridov
■ Živica ■ Polyol
■ Výroba PVC

■ odsírenie plynom


Po predaji

Inoco poskytuje vysokokvalitné, špecializované a časové služby. Môžeme poskytnúť všetky technické údaje o požadovanom projekte, výkrese, inštrukciách o výrobkoch, vývoji výroby a ITP.

FAQ

1. Ste výrobca, obchodná spoločnosť alebo tretia strana?

Od: Sme výrobca a od roku 2007 sme našu spoločnosť vybudovali.

2. Aké je vaše minimálne množstvo objednávky, môžete mi poslať vzorky?

A: Naše minimálne množstvo je 1 sada, pretože náš produkt je strojové vybavenie, je ťažké posielať vzorky, ale môžeme vám poslať katalóg, srdečne Vás vítame, aby ste prišli navštíviť našu spoločnosť.

3. Ktorú úroveň kvality sú vaše produkty?

Odpoveď: Doteraz sme získali certifikáty CE, ISO, SGS, TUV, Rosh a ASME.

4. Ako bude trvanie prepravy trvať dlho, ako sa môžete ubezpečiť, že stroj nebude zlomený?

Odpoveď: Náš stroj je zabalený fóliou, aby sme sa uistili, že stroj môže byť dodaný zákazníkovi plynule, použijeme oceľový drôt na upevnenie stroja na kontajner.

5. Po zadaní objednávky zabezpečíte inštaláciu zariadenia v súčasnosti?

Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak si zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.

6. Ako môžem získať servis?

ODPOVEĎ: Pošleme vám náhradné diely zadarmo v prípade problémov spôsobených nami. Ak ide o problémy spôsobené mužmi, odošleme aj náhradné diely, ktoré sú však nabité. Akýkoľvek problém, môžete nám zavolať priamo.


图片 7.png

Vyšetrovanie