Inline statický mixér

1.Inline statický mixér Úvod Je vhodný pre miešanie kvapalín a kvapalín s vysokou viskozitou, reakčný absorpčný miešací proces alebo výroba absorpcie polymérnej tekutiny, reakčnej zmesi, procesu alebo výroby reakčného procesu polymérnej tekutiny, najmä pre vysoký prietok. ,

Podrobnosti o produkte

1.Inštalačný statický mixér Úvod

Je vhodný pre miešanie kvapaliny s kvapalinou s vysokou viskozitou, proces miešania reakčnej absorpcie alebo výroba absorpcie polymérnej tekutiny, reakčnej zmesi, spôsobu výroby alebo výroby reakčného procesu polymérnej tekutiny, najmä pri vysokej prietokovej rýchlosti, má lepšie spracovanie.

image001


2.Technické parametre

Údaje o mechanickom návrhu

Statický mixér rozsah dodávky

Kryt a miešací prvok

Priemer potrubia

Ukončenie pripojenia

ASME 16.5 trieda 150

Konštrukčná teplota (° C)


prihláška

█ Je vhodné pre viskozitu ≤ 104 CP.

█ Je zložený z množstva X-krížových jednotiek a tvorí štruktúru typu X.

Naše výhody

a. Vysoko kvalitná surovina: Vyberáme hlavne suroviny z veľkej oceliarne, ako sú TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, ktoré sú najlepším a najväčším výrobcom surovín v Číne.

b. Striktné fyzikálne / chemické testovacie postupy: spĺňajú požiadavky na dizajn a proces výrobku a poskytujú spoľahlivé testovacie údaje.


FAQ

1. Ako bude trvanie prepravy trvať dlho, ako sa ubezpečiť, že stroj nebude porušený?

Odpoveď: Náš stroj je zabalený fóliou, aby sme sa uistili, že stroj môže byť dodaný zákazníkovi plynule, použijeme oceľový drôt na upevnenie stroja na nádobu.

2. Aký je čas doručenia filtra?

A: Vo všeobecnosti, 35 dní po uplynutí platby, ak je OEM, to bude 40-45 dní po uplynutí platby, port dodávky je Šanghaj.

image003


Vyšetrovanie