Veľké filtračné vrecká Filter Bag

Veľké filtračné vrecká úvod Veľké filtračné vrecko série SGD-01D má dostatok filtračnej plochy a kapacitu skladovania nečistôt. Existujúci vreckový filtračný systém môže použiť túto sériu filtračného vrecka. Nemôže len predĺžiť životnosť filtračného vrecka, znížiť výmennú frekvenciu, ale tiež môže ...

Podrobnosti o produkte

Veľké vloženie filtračných vreciek

Veľké filtračné vrecko série SGD-01D má dostatok filtračnej plochy a kapacitu na skladovanie nečistôt. Existujúci vreckový filtračný systém môže použiť túto sériu filtračného vrecka. Nemôže iba predĺžiť životnosť filtračného vrecka, znížiť výmennú frekvenciu, ale môže tiež znížiť prestoje a náklady na výmenu. Pri použití veľkého filtračného vrecka môžu zákazníci použiť menšie filtre na splnenie požiadaviek na filtrovanie veľkých prúdov, čo znižuje náklady na filtrovanie.


Dvantages

Úložná kapacita nečistôt je 1,8 násobok tradičnej 2 filtračnej sáčky, šetrí investície a používa náklady.
Veľkosť vzhľadu je rovnaká s medzinárodným štandardným filtračným vreckom, dá sa ľahko modernizovať na vrecko s veľkým prietokom série SGD-G5.
Použite patentový krúžok filtračný sáčok série Sync - Ring ™ s dokonalým tesniacim účinkom a jednoduchou inštaláciou.
Podporný kôš prešiel deštruktívnym tlakovým testom, vysokou pevnosťou a vysokou bezpečnosťou.
S montážnou konzolou s veľkým prietokom filtračného vrecka radu SGD-G5 bude výmena rýchlejšia ako štandardná filtračná taška, ktorá je do 30 sekúnd.

Technické dáta

Presnosť filtrácie (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Materiál filtračných vreciek: PP, PE, NYLON
Pracovná teplota: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Maximálny diferenčný tlak výmeny: 0,5-1 kg / cm2 (podľa rôznej viskozity)
Veľkosť filtračného vrecka (palec): priemer 7, dĺžka 28
Maximálny prietok (voda): 20-45 m3 / h

200 mikrónový filtračný vak.jpg

prihláška

Produktová značka 254114.png

automobilový priemysel

Filtrácia lôžka na predbežnú úpravu, filtrácia E-Coat, vrchný náter a priehľadný náter, základný náter, filtre lakovacej linky, kvapaliny na čistenie častí, tažné zmesi, mazivá, kvapaliny na spracovanie kovov a nasávacie filtre čerpadla.

Produktová značka 254459.png

chemický

Rekuperácia katalyzátora, odstraňovanie stupnice potrubia, leštenie vodných procesných kvapalín, zásad, kyselín a rozpúšťadiel, filtrácia emulzií a disperzií, odstránenie gélu z živíc. Odstraňovanie aktívneho uhlia alebo katalyzátora v priemysle jemných chemikálií je typickým príkladom náročnej aplikácie pri chemickom spracovaní. Filtračné vrecká INOCO spĺňajú tieto aplikačné požiadavky na vysokú filtračnú účinnosť spojenú s dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.

Výrobok 说明 模板 255038.png

elektronika

Opracovanie plátkov a triesok, elektronické leptanie kúpeľov, fotochemické leštenie a filtrácia vysoko čistých vôd a predfiltrovanie rôznych membránových filtračných procesov s cieľom zvýšiť ich nákladovú efektívnosť. Filtračné vrecká INOCO preukazujú požadovanú čistotu, účinnosť a konzistentný výkon.

Výrobok 说明 模板 255469.png

Jedlá a nápoje

Leštenie filtrácie vína, liehovín a piva, odstraňovanie častíc z jedlých olejov, odstránenie sadzí z celulózy, odstraňovanie slizu v želatínach, kvapalný cukor, hustá šťava, leštenie kukuričného sirupu, spracovanie škrobu, spracovanie mlieka a nealkoholické nápoje. Mnoho filtračných vreciek INOCO vyhovuje normám FDA a dokonca aj normám pre spracovanie potravín v Európe a môže spĺňať jedinečné a rozmanité požiadavky týchto aplikácií.

Produktová značka 256007.png

Kovoobrábanie

Filtrácia hydraulického oleja, filtrácia pred úpravou systému, regenerácia drahých kovov, kvapaliny na spracovanie kovov a tažné zmesi. Stroje na čistenie častí používajú naše filtračné vrecká na minimalizáciu zvyškových nečistôt na dieloch.

Produktová značka 256358.png

petrochémie

Filtrácia mazacích olejov, prísad do paliva, zlepšená regenerácia oleja, filtrácia amínových roztokov, filtrácia glykolových kvapalín, procesy čistenia plynov, procesy destilácie a krakovania, aminové podložky, filtračné stanice offshore, olejové vŕtanie a vstrekovacie kvapaliny.

Produktová značka 256762.png

Farba a lak

Odstraňovanie aglomerátov, odstraňovanie koagulátov farieb, filtrácia rozpúšťadiel, odstránenie kontaminantov pri skladovaní, plniace linky a linky na zmiešanie farieb, čistenie monomérov.

Výrobok 说明 模板 257071.png

farmaceutické

Rekuperácia drahých účinných látok, katalyzátorová úprava, čistenie a odstraňovanie aktívnych uhlíkov, filtrácia želatínov, hormónov, vitamínových extraktov, leštenie rastlinných zmesí, odstránenie proteínov z plazmy, filtrácia soľných roztokov.

Produktová značka 257454.png

Živice, plasty, atramenty a nátery

Filtrácia olejov a polymérov, disperzie, polymerizačné šarže, živice na nátery plechoviek, zmiešanie plastov, tlačiarenské farby, spracovanie plastov, povlaky z papiera, filtrácia atramentovej kvapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrácia studní vody, čistiarne vody, odstraňovanie bahna, odstraňovanie potrubia, odstránenie piesku a rias z morskej vody, regenerácia iónovej výmennej živice, odstránenie vápnika, filtrácia chemikálií používaných na úpravu vody, odstraňovanie prachu z chladiarenských veží. Filtrovanie povrchovej vody je oblasť tradične dominovaná filtračnou náplňou. Vysoká účinnosť a dlhá životnosť filtračných vreciek INOCO sú cenovo výhodnou alternatívou k drahým kazetám.


Naša služba

Ø Poskytnúť technický návrh a riešenia.

Ø Projektovanie a výroba neštandardných zariadení;

Ø profesionálny technický výcvik a usmernenie o mieste podľa zmluvy;

Ø Príslušenstvo kedykoľvek;

Ø Iná špeciálna technická služba podľa požiadaviek klienta.

图片1.png

Zabezpečenie kvality

1. Prísne audity kontraktov odvolali všetky oddelenia, aby zabezpečili uskutočniteľnosť každej objednávky.

2.Vyrobenie a validácia procesu pred hromadnou výrobou.

Prísne kontroly všetkých surovín a pomocných materiálov, všetky suroviny dosiahnuť svet pokročilé úrovni.

3.Inšpekcia na mieste pre všetky procesy, inšpekčný záznam udržať sledovateľnosť na 3 roky.

4. Všetci inšpektori sú kvalifikovaní s medzinárodnými certifikátmi.

5.Qualified WPS a profesionálne zváračky zaručujú kvalitu zvárania.

6,100% kontrola hotových výhonkov pred odoslaním.

7.Advanced a kompletné testovacie a kontrolné zariadenia: NDT, kovové mikroskop, tester nárazu, tester tvrdosti ...

8.Pravidelné školenie inšpekčných pracovníkov.

FAQ

1. Ako sa dostanem do vašej továrne?

A: Naša továreň je blízko letiska v Šanghaji, môžeme vás vyzvednúť na letisku.

2. Môže byť stroj prispôsobený našim potrebám, napríklad na naše logo?

A: Samozrejme, že náš stroj je možné prispôsobiť podľa potreby, je tiež k dispozícii vaše logo.

3. Po zadaní objednávky zabezpečíte inštaláciu zariadenia v súčasnosti?

Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.


Vyšetrovanie