Plastového vrecka Filter Filter riešenie bývania

Plastový filter bývanie Úvod INOCO SGD-P plastová filter bývanie je filtračného materiálu 100% PP, pokiaľ ide o PP s vynikajúca chemická odolnosť, môže byť aplikovaný v dávkach kyseliny a alkalické kvapaliny. Integrovaný kostra karosérie, bez švov, žiadny mŕtvy uhol. Presné veľkosti môžete...

Podrobnosti o produkte

Plastový filter bývanieÚvod

INOCO SGD-P plastová filter bývanie je filtračného materiálu 100% PP, pokiaľ ide o PP s vynikajúca chemická odolnosť, môže byť aplikovaný v dávkach kyseliny a alkalické kvapaliny.

Integrovaný kostra karosérie, bez švov, žiadny mŕtvy uhol. Presné veľkosti môžete urobiť to, čo je druh vysoko kvalitné, vysoko účinný filtračný hospodárne a praktické výrobky.


Špecifikácie

Typ: prúdi kvapalina v strane, a z boku.

Dizajn tlak: 0.6Mpa

Dizajn teplota: 80 ℃

Max prietok kurzu: 25 m 3/h

Kryt filtra: tighted vlákno

Spodnej časti filtra: pevné nohy (3ks v obvyklých)

Filtračný vak: PP materiálu so všetkými druhmi filter presnosť

Napúšťacie a typ pripojenia: 2" závit alebo 2" príruby


图片3.png                                     

 Aplikácia

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Automobilový priemysel

Filtrácia predčistenia kúpeľ, filtrácia E-kabát, vrchný náter a lak, náter, maľovať ring line filtrami, čistiacích tekutín, výkres zlúčeniny, mazivá, kovoobrábacie kvapaliny a čerpadlá príjem filtre.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Chemické

Katalyzátor obnovy, odstránenie potrubia mierka, leštenie Vodný prevádzkových kvapalín, alkáliám, kyselín a rozpúšťadiel, filtrácia emulzií a disperzie, gél odsunu zo živice. Aktívne uhlie alebo katalyzátor odstránenie jemných chemického priemyslu je typickým príkladom náročných aplikácii chemického spracovania. INOCO filtračné sáčky splniť tieto požiadavky aplikácie vysoká Filtračná účinnosť spolu s dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronika

Oblátka a chip spracovanie, elektronické leptanie kúpele, foto- chemické leštenie a highpurity vody, filtrácia a prefiltration rôznych membránové filtračné procesy na zlepšenie efektívnosti nákladov. INOCO filtračné sáčky preukázať požadované čistotu, účinnosť a konzistentný výkon.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Potravín a nápojov

Leštenie filtrácie vína, destilátov a piva, odstraňovanie nečistôt z jedlých olejov, odstránenie sadzí z celulózy, sliz odstránenie želatín, tekutý cukor, hustou šťavu, kukuričného sirupu leštenie, škrobu, nealkoholické nápoje, spracovanie a spracovanie mlieka. Mnoho INOCO filtračné sáčky zodpovedať FDA a dokonca EHS potravinárske normy a môžete stretnúť unikátne a rozmanité požiadavky týchto aplikácií.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Obrábanie kovov

Filtrácie hydraulického oleja, predčistenia systém filtrácie, vzácne kovy, kovoobrábacie kvapaliny a kreslenie zlúčeniny. Časti čistiace stroje používajú naše filtračné sáčky pre minimalizáciu zostatková špina na diely.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Petrochémia

Filtrácia mazacích olejov, palivové prísady, vylepšené ropy, filtrácia amine riešení, filtrácia glykol tekutín, procesom čistenia plynu, destilácie a praskanie procesy, amín podložky, off-shore filtračných staníc, ťažbu ropy a injekcie tekutiny.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Farba a lak

Odstránenie hrudiek, odstránenie náteru koaguluje, systém filtrácie rozpúšťadla, odstránenie skladovanie kontaminantov, plniace linky a farby mixážne technológie, monomér čistenia.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmaceutický priemysel

Využitie aktívnych ingrediencií, katalyzátor re covery, aktívny uhlík čistenia a odstraňovania, filtrácia želatín, hormónov, vitamínu extrakty, leštenie bylinných zmesí, odstránenie bielkovín z plazmy, filtrácia roztoky solí.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Živice, plasty, farby a nátery

Ropných a polymér filtrácie, disperzie, polymerizácia šarží, živice môže nátery, plastov, zloženie, tlačiarenské farby, spracovaním plastov, papiera povlaky, vysoká čistota atramentové kvapalín filtrácia.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Odpadových vôd

Aj vodné filtrácia, čističiek odpadových vôd, odstraňovanie nánosov, odstraňovanie vodného kameňa v potrubí, odstránenie piesku a rias z morskej vody, ionexovej živice obnovenia, odstránenie vápnika vklad, filtrácia chemikálie používané na úpravu vody, odstraňovanie prachu z Chladiaca veža instal korektúre prekladov. Povrchovej vody filtrácia je oblasť tradične dominujú Filtračné kazety. Teraz, vysokú účinnosť a dlhú životnosť INOCO vysoký výkon filtračné sáčky sú hospodárnou alternatívou k drahé kazety. Naše výhody

a. rozsiahlych výrobných skúseností: Špecializujeme automatické vlastné Čistenie filtra, ako kefa filter, filter škrabkou, nerezový vodný filter bývanie, spätné premývanie filtrov, taška filter bývanie a náplň filtra bývanie so skúsenosťami z 10 rokov.Naše výhody

b. kompletné výrobné zariadenia pre kefa filter: vlastniacu presnosť radiálna vŕtačka, tanier ohýbanie rožky, sústruh, Hoblík typ frézovanie stroj, vŕtanie a frézovanie, CNC plazmové rezacie zariadenie, invertor impulzov argón arc zváračka, invertor topenia polárnych plynu tienené zváračka, zváracie manipulátor, plyne Co2 zváračka, samostatne nastaviteľné koliesko polica, jazdy a ďalšie pokročilé zariadenia.

c. testovacie zariadenia pre kefa vlastné Čistenie filtra: X-ray detektor, elektrické hydraulické skúšky čerpadla, Naťahovanie stroj a tak ďalej, v prípade potreby vybavenie účtu môže zaslať.

d. naši technici budú robiť pravidelné údržby na týchto strojoch, ktoré im zaručujú funguje dobre.

e. vysokú kvalitu suroviny: hlavne volíme suroviny z veľkých oceliareň, ako sú SHA TPCO, BAO oceľ, oceľ, ktoré sú najlepšie a najväčšie suroviny výrobcu v Číne.

f. prísne fyzikálno-chemických testovacích postupov: spĺňa požiadavky projektovania výrobku a procesu, poskytuje spoľahlivé testovacie dáta.

g. krátke dodacie lehoty: Ak viac ako 10, 50 dní. Máme aj skladom niektoré štandardnej veľkosti štetca Samočistiaci filter, ak budete potrebovať 3-5 ks, môžeme dodávky čoskoro.

h. bezpečné balenie: drevená článok možno opraviť náš nerezový vodný filter bývanie, konečne balené vo vyvážajúcich drevenom púzdre, poštovné známky nastaví mimo prípad uviesť príjemcu informácie o dodávke.

i. najlepšie predajný servis: nad 60% výrobky predávajú do juhovýchodnej Ázie, Stredného východu a Európy, a všetky výrobky sú dôveryhodné domácim a zahraničným zákazníkom.


图片4.png

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. ste výrobca, obchodné spoločnosti alebo tretej strany?

A: sme výrobca a máme zriadený naša spoločnosť od roku 2007.

2. ktoré úroveň kvality sú vaše produkty?

A: máme ISO, CE, SGS, TUV, Roš, ASME certifikát tak ďaleko.

3. Aká je dodacia lehota Vášho stroja?

A: vo všeobecnosti je dodacia lehota na naše stroja cca 30 dní, prispôsobené stroj bude doručená ako rokovania s našimi klientmi.

4. o popredajných služieb, ako môžete vyriešiť problémy vyskytli zámorské zákazníka v čase?

A: záruka náš stroj je obvykle 12 mesiacov, počas tohto obdobia, zaistíme medzinárodnej expresnej okamžite, uistite sa, že nahradiť časti majú byť dodané čo najskôr.

Záruka kvality: 12 mesiacov po zariadení bol prevádzku, ale nie viac ako 18 mesiacov po zariadenia boli dodané (záruka nezahŕňa konzumovať častí).

5. Prečo vybrať nás?

A: sme jedným z High-tech podniky, AAA zmluvy a dôveryhodný podniky AAA technológia konzultačné firmy. Sme výrobca, získala certifikát ISO 9001.

6. ako je úroveň cien?

A: factory priamy predaj, máme celú výrobnú linku pracovného procesu od štandardných produktov OEM diely.


Vyšetrovanie