Systémy čistenia oleja pre rýchle otvorenie vrecka filtra

Rýchle otvorenie vrecka filtračného úložného priestoru Jednoduchá obsluha, vysoká výhoda vreckového filtra, vhodná na aplikáciu vysokého prietoku a častú výmenu technológie filtračných vreciek, je to najvhodnejší filter pre dávkový výrobný proces a bezpečnostnú filtráciu. Funkcie 1. Viac jednoduchých ...

Podrobnosti o produkte

Rýchle otvorenie krytu vrecka filtra  

Jednoduchá obsluha, vysoký úžitok z vreckového filtra, vhodný na aplikáciu vysokého prietoku a častú výmenu technológie filtračných vreciek, je to najvhodnejší filter pre dávkový výrobný proces a bezpečnostnú filtráciu.

Vlastnosti

1.Väčší jednoduchý a bezpečný operačný systém na použitie, skrátenie výpadku na najkratšiu, zvýšenie produktivity a zníženie prevádzkových nákladov.
2. Tridsaťpólový prítlačný krúžok na zaistenie dobrého utesnenia medzi filtrom a filtračným vreckom, pripevnené nástroje robia operáciu veľmi jednoduchou.
3. Prídavný pomocný vyvažovací mechanizmus znižuje hmotnosť strechy takmer ako vôbec, len rukou jemne zatlačte a ťahajte, otvorte strechu alebo dolu.
4.Vysoko kvalitný tesniaci krúžok O, aby bola prevádzka pohodlná a spoľahlivá.
5.Výstup a spodná konštrukcia zaisťuje, že kvapalina môže byť úplne emisie, súčasne s využitím exportu tečenia na výber.
6. Štandardný režim pre 2 ~ 24 vrecúšok (1 a 2 # sáčky), najväčší počet sáčkov je 40 sáčkov.


Water filter  housing.jpg

Technické dáta

Výrobné štandardy:

GB150 "CS", tesnenie ASME "U".

Pracovný tlak:

0,6 MPa až 5,0 MPa.

Konštrukčná teplota:

0 ~ 80 ℃.

Použiteľné médium:

voda, chemikálie, plyn, atď., vrátane horľavých a výbušných materiálov.

Poznámka: Tlak a teplota závisia od pevnosti filtračných materiálov a špeciálnych podmienok, poraďte sa s nami


Model

Prietok (m2 / HF)

N1 / N2

φD

H1

H2

H3

B

SGD-K-1

160

4 "

558

926

508

1727

400

SGD-K-2

200

5 "

608

930

508

1727

425

SGD-K-3

240

6 "

658

935

508

1727

450

SGD-K-4

320

8 "

758

1016

482

2032

525

SGD-K-5

400

10 "

958

1102

483

2266

600

SGD-K-6

480

10 "

1008

1102

483

2266

625


prihláška

Produktová značka 254114.png

automobilový priemysel

Filtrácia lôžka na predbežnú úpravu, filtrácia E-Coat, vrchný náter a priehľadný náter, základný náter, filtre lakovacej linky, kvapaliny na čistenie častí, tažné zmesi, mazivá, kvapaliny na spracovanie kovov a nasávacie filtre čerpadla.

Produktová značka 254459.png

chemický

Rekuperácia katalyzátora, odstránenie potrubia, leštenie vodných procesných kvapalín, zásad, kyselín a rozpúšťadiel, filtrácia emulzií a disperzií, odstránenie gélu z živíc. Odstraňovanie aktívneho uhlia alebo katalyzátora v priemysle jemných chemikálií je typickým príkladom náročnej aplikácie pri chemickom spracovaní. Filtračné vrecká INOCO spĺňajú tieto aplikačné požiadavky na vysokú filtračnú účinnosť spojenú s dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.

Výrobok 说明 模板 255038.png

elektronika

Spracovanie oblátky a triesok, elektronické leptanie vane, foto-chemické leštenie a vysokoúčinná filtrácia vody a predfiltrovanie rôznych membránových filtračných procesov s cieľom zvýšiť ich nákladovú efektívnosť. Filtračné vrecká INOCO preukazujú požadovanú čistotu, účinnosť a konzistentný výkon.

Výrobok 说明 模板 255469.png

Jedlá a nápoje

Leštenie filtrácie vína, liehovín a piva, odstraňovanie častíc z jedlých olejov, odstránenie sadzí z celulózy, odstraňovanie slizu v želatínach, kvapalný cukor, hustá šťava, leštenie kukuričného sirupu, spracovanie škrobu, spracovanie mlieka a nealkoholické nápoje. Mnoho filtračných vreciek INOCO vyhovuje normám FDA a dokonca aj normám pre spracovanie potravín v Európe a môže spĺňať jedinečné a rozmanité požiadavky týchto aplikácií.

Výrobok 说明 模板 256007.png

Kovoobrábanie

Filtrácia hydraulického oleja, filtrácia pred úpravou systému, regenerácia drahých kovov, kvapaliny na spracovanie kovov a tažné zmesi. Stroje na čistenie častí používajú naše filtračné vrecká na minimalizáciu zvyškových nečistôt na dieloch.

Produktová značka 256358.png

petrochémie

Filtrácia mazacích olejov, prísad do paliva, zlepšená regenerácia oleja, filtrácia amínových roztokov, filtrácia glykolových kvapalín, procesy čistenia plynov, procesy destilácie a krakovania, aminové podložky, filtračné stanice offshore, olejové vŕtanie a vstrekovacie kvapaliny.

Produktová značka 256762.png

Farba a lak

Odstraňovanie aglomerátov, odstraňovanie koagulátov farieb, filtrácia rozpúšťadiel, odstránenie kontaminantov pri skladovaní, plniace linky a linky na zmiešanie farieb, čistenie monomérov.

Výrobok 说明 模板 257071.png

farmaceutické

Rekuperácia drahých účinných látok, katalyzátorová úprava, čistenie a odstraňovanie aktívnych uhlíkov, filtrácia želatínov, hormónov, vitamínových extraktov, leštenie rastlinných zmesí, odstránenie proteínov z plazmy, filtrácia soľných roztokov.

Produktová značka 257454.png

Živice, plasty, atramenty a nátery

Filtrácia olejov a polymérov, disperzie, polymerizačné šarže, živice na nátery plechoviek, zmiešanie plastov, tlačiarenské farby, spracovanie plastov, povlaky z papiera, filtrácia atramentovej kvapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrácia studní vody, čistiarne odpadových vôd, odstraňovanie bahna, odstraňovanie potrubia, odstránenie piesku a rias z morskej vody, regenerácia iónovej výmennej živice, odstraňovanie vápnika, filtrácia chemikálií používaných na úpravu vody, odstraňovanie prachu z chladiacich veží. Filtrovanie povrchovej vody je oblasť tradične dominovaná filtračnou náplňou. Vysoká účinnosť a dlhá životnosť filtračných vreciek INOCO sú cenovo výhodnou alternatívou k drahým kazetám.

FAQ  

1. Ste výrobca, obchodná spoločnosť alebo tretia strana?
Od: Sme výrobca a od roku 2007 sme našu spoločnosť vybudovali.
2. Kde sa nachádza vaša továreň?
A: Naša továreň je adresa: No.58 Rongxing 3. Road, priemyselný park Furong, Wuxi mesto, provincia Jiangsu, Čína.
3. Aký je čas dodania vášho zariadenia?
Odpoveď: Všeobecne platí, že dodacia lehota nášho stroja je približne 30 dní, zákaznícky servis bude dodaný ako dohoda s našimi klientmi. 4. Po zadaní objednávky zabezpečíte v súčasnosti 4. inštaláciu zariadenia?
Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak si zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.
5.Ako je vaša cenová úroveň?
A: Factory priamy predaj, máme celý výrobný proces výrobné linky od štandardných výrobkov k OEM dielov.
6.Ktoré zariadenia máte na kontrolu NDT?
Odpoveď: Máme ultrazvukový defekt detektora, miniatúrny magnetický detektor jódu, magnetický detektor a penetračný detektor.


图片6.png

Vyšetrovanie