Filtre hygienických kvapalín Micron Filter Bag

Zavádzanie sanitárnych kvapalných filtrov Sanitárna filtračná taška série INOCO SGD-03 je prvý a jediný typ pre potravinársky, nápojový a farmaceutický priemysel. Tento filtračný vak sa používa vo filtračnej kvapaline, ktorá priamo alebo nepriamo súvisí s potravinárskym spracovaním. Technické údaje INOCO SGD-G2 ...

Podrobnosti o produkte

Zavedenie sanitárnych kvapalín

Sáťové filtračné vrecko série INOCO SGD-03 je prvý a jediný typ pre potravinársky, nápojový a farmaceutický priemysel. Tento filtračný vak sa používa vo filtračnej kvapaline, ktorá priamo alebo nepriamo súvisí s potravinárskym spracovaním.

Technické dáta

Sanitárne filtračné vrecko série INOCO SGD-G2 je schválené pre použitie v potravinárskom a nápojovom priemysle. Materiál filtračného vrecka je plne v súlade s požiadavkami potravinárskeho priemyslu, čo zaručuje, že v potravinárskych aplikáciách nie je problém.
Vlákna z filtračného materiálu nie je ľahké spadnúť, znižuje vplyv padajúceho vlákna na filtrovanie.
Nezávislé certifikovanie filtračného vrecka treťou stranou zodpovedá požiadavkám normy EC a FDA.
Viacvrstvové filtračné vrecko, všetky zvárané konštrukcie eliminujú únik z ihly.
Sledovanie výroby prísne, vyhnúť sa sekundárnemu znečisteniu vo výrobe, skladovaní a spracovaní.
Samostatné balenie, aby sa zabránilo znečisteniu pri preprave, skladovaní a inštalácii.
Špeciálne spôsoby spracovania a skladovania, aby sa zabránilo znečisteniu po balení. Sanitary filter bag.jpg

Naše výhody

a. Rozsiahle skúsenosti v oblasti výroby: Špecializujeme sa na automatický filter na automatické čistenie, ako je kefový filter, škrabák, nerezový filter na vodný filter, filtračný filter na spätné prepláchnutie, kryt vrecka filtra a plášť filtra s 10-ročnou skúsenosťou.

b. Kompletné výrobné zariadenia pre kartáč filter: vlastné presné radiálne vrtáku, kotúčové ohýbacie kotúče, sústruh, frézka hobľovačka, Vŕtačka a frézka, CNC plazmový rezací stroj, invertor pulz argón oblúk zváracie stroje, invertor tavenie polárne plynové tienené zváracie stroje, zváranie manipulátor, plynový tavený zvárací stroj Co2, samočinne nastaviteľná polička, pohon a ďalšie moderné zariadenia.

c. Skúšobné zariadenie pre samočistiaci filter kefky: röntgenový detektor, elektrická hydraulická skúšobná pumpa, rozťahovací stroj atď., Ak je to potrebné, môže byť zaslaný účet zariadenia.

d. Naši technici budú robiť pravidelnú pravidelnú údržbu na týchto strojoch, aby im zaručili dobrú prácu.

e. Vysoko kvalitná surovina: Vyberáme hlavne suroviny z veľkej oceliarne, ako sú TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, ktoré sú najlepším a najväčším výrobcom surovín v Číne.

f. Striktné fyzikálne / chemické testovacie postupy: spĺňajú požiadavky na dizajn a proces výrobku a poskytujú spoľahlivé testovacie údaje.

g. Krátke dodacie lehoty: ak je viac ako 10 sád, 50 dní. Taktiež máme na sklade niekoľko samočistiacich štetín štandardnej veľkosti, ak potrebujete 3-5 ks, môžeme čoskoro dodať.

h. Bezpečné balenie: drevený výrobok môže byť použitý na upevnenie nášho nerezového filtra na vodné filtre, konečne zabalený do vyvážajúceho dreveného puzdra, prepravná značka bude nastavená mimo prípad, aby sa uvádzali informácie o odoslaní príjemcu.

i. Najlepšia služba po predaji: Viac ako 60% výrobkov sa predáva v juhovýchodnej Ázii, na Strednom východe av Európe a všetky výrobky sú dôveryhodné pre domácich aj zahraničných zákazníkov.

Naša služba

1. Poskytujeme bezplatnú technickú službu o filtri kartáčov a aplikáciách.

2.Frekvenčné turné na mieste a zavedenie našej továrne.

3.Zaisťujeme návrh a validáciu procesu zdarma.

4.Môžeme zaručiť dodanie tovaru včas.

5. Uzavrieť sledovanie všetkých objednávok osobitnou osobou a včas informovať zákazníkov.

6.Všetky požiadavky na odpredaj budú odpovedané do 24 hodín.

图片1.png

Technická výhoda

1.Sme spoločnosť založená na inováciách, máme 13 patentov.

2. sme ochotní vyvinúť všetok nový materiál iba vtedy, ak je to potrebné v žiadosti.

3. Všetky naše technologické inovácie len na jeden cieľ - najlepšia kvalita, to znamená aj vyššiu cenu a nižšiu produkciu.

FAQ

1. Aké je vaše minimálne množstvo objednávky, môžete mi poslať vzorky?

A: Naše minimálne množstvo je 1 sada, pretože náš produkt je strojové vybavenie, je ťažké posielať vzorky, ale môžeme vám poslať katalóg, srdečne Vás vítame, aby ste prišli navštíviť našu spoločnosť.

2. Po zadaní objednávky zabezpečíte inštaláciu zariadenia v súčasnosti?

Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak si zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.

3. Je vaša cena konkurencieschopná?

A: Dodávame len kvalitné stroje. Určite vám poskytneme najlepšiu továrenskú cenu na základe vynikajúceho produktu a služieb.

4. Aké platobné podmienky akceptujete?

A: T / T alebo L / C alebo West Union alebo Moneygram alebo Paypal, iné sú vítané.

5.Čo je dodacia lehota filtra?

A: Vo všeobecnosti, 35 dní po uplynutí platby, ak je OEM, to bude 40-45 dní po uplynutí platby, port dodávky je Šanghaj.

6.Ako je vaša kvalita tovaru?

A: Spolupracovali sme s mnohými svetovými triedami, ktoré boli už niekoľko rokov spoločné, napríklad zákazníci Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons atď.

Naše výrobky dostali dobrú odozvu od našich zákazníkov.


图片6.png


Vyšetrovanie