Jednoduchý filtračný filter na filter vrecka

Podrobnosti o produkte

Jednoduchá vložka filtračného vrecka

Jednoduché vrecko filtračného filtra je nový filtračný systém, ktorý je vyrobený z koša z nehrdzavejúcej ocele, filtračného vrecka vo vnútri filtračného puzdra, filtračný kôš z nehrdzavejúcej ocele drží filtračný vak a kvapalina bude prúdiť zo vstupu, potom bude filtrovaná vnútornou sáčkou smerom zvnútra von, znečistené častice sa zachytia vo filtračnom vrecku. Pri výmene filtračného vrecka sa môže stále používať celý systém krytu filtračného vrecka.

Drawing for single bag filter housing.jpg

Technické dáta

Konštrukcia, výroba, kontrola a prijatie sa vzťahujú na HG21637-91, GB150-2011.
Štandardná príruba: HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.
Typ pripojenia: závit, obruba, príruba.
Veľkosť vstupu a výstupu: 1-1 / 2 ".
Odtoková veľkosť: 1/4 ".
Filter bag model: 1 # 2 #, 3 #, 4 #.
Presnosť filtrácie: 0,5 μm-800 μm.
Navrhovaný tlak: 1,6 MPa.
Konštrukčná teplota: 120 ℃.
Povrchová úprava: pieskovanie, leštenie, sanitárne leštenie

图片4.png

图片1.png

materiály  

Materiál plášťa: 20 #, 304,316L, 2205,2507.
Tesniace tesnenie: oxid kremičitý, NBR, PTFE
Materiály filtračných vreciek: polyester, PP, PA, PTFE, sklenené vlákno


Model

Model tašky

Prietok M3 / H
M3 / h

Výška škrupiny
(MM)

Celková výška
(MM)

Priemer skrine
(MM)

Priemer vreca
(MM)

Vstup a výstup

SGD-II-1

1

20

500

720

Φ204

Φ170

1 '' - 4 ''

SGD-II-2

2

40

700

1070

Φ204

Φ170

1 '' - 4 ''

SGD-II-3

3

6

350

430

Φ114

Φ97

3/4 '' - 2 ''

SGD-II-4

4

12

500

580

Φ114

Φ97

3/4 '' - 2 ''


prihláška

产品说明模板 254114.png automobilový priemysel

Filtrácia lôžka na predbežnú úpravu, filtrácia E-Coat, vrchný náter a priehľadný náter, základný náter, filtre lakovacej linky, kvapaliny na čistenie častí, tažné zmesi, mazivá, kvapaliny na spracovanie kovov a nasávacie filtre čerpadla.

Výrobok 说明 模板 241660.png

chemický

Rekuperácia katalyzátora, odstránenie potrubia, leštenie vodných procesných kvapalín, zásad, kyselín a rozpúšťadiel, filtrácia emulzií a disperzií, odstránenie gélu z živíc. Odstraňovanie aktívneho uhlia alebo katalyzátora v priemysle jemných chemikálií je typickým príkladom náročnej aplikácie pri chemickom spracovaní. Filtračné vrecká INOCO spĺňajú tieto aplikačné požiadavky na vysokú filtračnú účinnosť spojenú s dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.

产品 说明 模板 242239.png

elektronika

Spracovanie oblátky a triesok, elektronické leptanie vane, foto-chemické leštenie a vysokoúčinná filtrácia vody a predfiltrovanie rôznych membránových filtračných procesov s cieľom zvýšiť ich nákladovú efektívnosť. Filtračné vrecká INOCO preukazujú požadovanú čistotu, účinnosť a konzistentný výkon.

Výrobok 说明 模板 242670.png

Jedlá a nápoje

Leštenie filtrácie vína, liehovín a piva, odstraňovanie častíc z jedlých olejov, odstránenie sadzí z celulózy, odstraňovanie slizu v želatínach, kvapalný cukor, hustá šťava, leštenie kukuričného sirupu, spracovanie škrobu, spracovanie mlieka a nealkoholické nápoje. Mnoho filtračných vreciek INOCO vyhovuje normám FDA a dokonca aj normám pre spracovanie potravín v Európe a môže spĺňať jedinečné a rozmanité požiadavky týchto aplikácií.

Výrobok 说明 模板 243208.png

Kovoobrábanie

Filtrácia hydraulického oleja, filtrácia pred úpravou systému, regenerácia drahých kovov, kvapaliny na spracovanie kovov a tažné zmesi. Stroje na čistenie častí používajú naše filtračné vrecká na minimalizáciu zvyškových nečistôt na dieloch.

Výrobok 说明 模板 243559.png

petrochémie

Filtrácia mazacích olejov, prísad do paliva, zlepšená regenerácia oleja, filtrácia amínových roztokov, filtrácia glykolových kvapalín, procesy čistenia plynov, procesy destilácie a krakovania, aminové podložky, filtračné stanice offshore, olejové vŕtanie a vstrekovacie kvapaliny.

Výrobok 说明 模板 243963.png

Farba a lak

Odstraňovanie aglomerátov, odstraňovanie koagulátov farieb, filtrácia rozpúšťadiel, odstránenie kontaminantov pri skladovaní, plniace linky a linky na zmiešanie farieb, čistenie monomérov.

Výrobok 说明 模板 244272.png

farmaceutické

Rekuperácia drahých účinných látok, katalyzátorová úprava, čistenie a odstraňovanie aktívnych uhlíkov, filtrácia želatínov, hormónov, vitamínových extraktov, leštenie rastlinných zmesí, odstránenie proteínov z plazmy, filtrácia soľných roztokov.

Výrobok 说明 模板 244655.png

Živice, plasty, atramenty a nátery

Filtrácia olejov a polymérov, disperzie, polymerizačné šarže, živice na nátery plechoviek, zmiešanie plastov, tlačiarenské farby, spracovanie plastov, povlaky z papiera, filtrácia atramentovej kvapaliny s vysokou čistotou.

Výrobok 说明 模板 245015.png

Úprava vody

Filtrácia studní vody, čistiarne odpadových vôd, odstraňovanie bahna, odstraňovanie potrubia, odstránenie piesku a rias z morskej vody, regenerácia iónovej výmennej živice, odstraňovanie vápnika, filtrácia chemikálií používaných na úpravu vody, odstraňovanie prachu z chladiacich veží. Filtrovanie povrchovej vody je oblasť tradične dominovaná filtračnou náplňou. Vysoká účinnosť a dlhá životnosť filtračných vreciek INOCO sú cenovo výhodnou alternatívou k drahým kazetám.

 


Vyšetrovanie