Tekuté Filter z nerezovej ocele

1. Stainless oceľ tekuté filtračný zavedenie z nerezovej ocele filter sú široko používané v metalurgia, chemikálie, ropné, lieky, potraviny, ťažba, elektrickej energie a mestský vodovod. Napríklad priemyselných odpadových vôd, filtrácia cirkulujúcej vody, regeneráciu emulzie, filtrácia liečbu...

Podrobnosti o produkte

1. Stainless oceľ tekuté filtračný Úvod

Nerezový filter sú široko používané v metalurgia, chemikálie, ropné, lieky, potraviny, ťažba, elektrickej energie a mestský vodovod. Napríklad priemyselných odpadových vôd, filtrácia cirkulujúcej vody, regeneráciu emulzie, filtrácia ošetrenia odpadových olejov, systém kontinuálneho liatia vody z hutníckeho priemyslu, vodný systém vysokej pece, odstránenie vodného kameňa systém s vysokým tlakom vody vody. Je to moderný, efektívny a jednoduché ovládanie automatické filtračné zariadenie.


2 technické parametre

image001

image002

 

3. samočistenie procesu filtrovania

Keď tlakový rozdiel vstupného a výstupného potrubia dosiahne hodnotu prezentované, filter začne proces čistenia. Celé Samočistiaci proces obsahuje dva kroky: vypúšťací ventil otvorí; dva nerezové kefy, ktorá je poháňaná motorom vo vnútri bude zmiesť nečistoty, ktorá bola zajatá oka a potom bude prepustený nečistôt zo vypúšťací ventil... Celý proces trvá približne 15 až 60 sekúnd, počas tejto doby čistenia filtračný systém nezastaví prúdenia a riadená rozvádzačom.

Ovládanie typ: má tri model tejto, čas, diferenčného tlaku a automatika.

 

4. spoločnosť míľniky

1996 Wuxi Aochi filtrácia Equipment Co., Ltd bola založená v meste Wuxi a stal sa prvým spoločnosti vyrábať produkty OEM pre zahraničné spoločnosti v meste Wuxi.

Prešiel rekonštrukciou v roku 2007 Wuxi Aochi a YNT vznikla, čo je zameranie na výrobu a predaj filtrov a filtračných prvkov.

2011 sídlom Nantong závodu filtra prvok výrobnej základne.

2012 stanovené Furong rastlín pre navrhovanie a výrobu automatický filtračný systém.

2014 reštrukturalizované Guangzhou dingsuo, sídlom YNT anti-corrossion vybavenie corp.


image004

 


Vyšetrovanie