Kvapalinový filter z nehrdzavejúcej ocele

1.Kvapalina z nerezovej kvapaliny Úvod Filtračný filter z nehrdzavejúcej ocele je široko používaný v metalurgii, chemickej, ropnej, medicínskej, potravinárskej, banskej, elektrickej a mestskej vodnej zásobe. Ako priemyselné odpadové vody, filtrácia cirkulujúcej vody, regenerácia emulzie, filtračná úprava ...

Podrobnosti o produkte

1.Kvapalinové sitko z nerezovej ocele Úvod

Filter z nehrdzavejúcej ocele je široko používaný v metalurgii, chemickej, ropnej, medicínskej, potravinárskej, banskej, elektrickej a mestskej dodávke vody. Ako priemyselný odpad, filtrácia cirkulujúcej vody, regenerácia emulzie, filtračná úprava odpadového oleja, systém kontinuálneho odlievania vody v hutníckom priemysle, vodný systém vysokej pece, systém na odstraňovanie vodného kameňa s vysokotlakovou vodou. Jedná sa o pokročilé, efektívne a ľahko ovládateľné automatické filtračné zariadenie.

image001(001)

2.Naše výhody

a. Krátke dodacie lehoty: ak je jeden kontajner 15-20 dní. Skladáme aj niektoré štandardné trubice a tyče, ak potrebujete 3-5 kusov, môžeme čoskoro dodať.

b. Bezpečné balenie: protihrdzavejúci olej sa šíri na tuby a tyče pred prepravou, plastové uzávery na koncoch trubiek na ochranu vnútorného povrchu, každá tyč je chránená kartónovou rúrkou. Nakoniec je zabalené v plavbe na brehu alebo v drevenom obale.

c. Najlepšia služba po predaji: Viac ako 60% výrobkov sa predáva v juhovýchodnej Ázii, na Strednom východe av Európe a všetky výrobky sú dôveryhodné pre domácich aj zahraničných zákazníkov.

3.OJ SERVIS

a.Poskytujeme bezplatnú technickú službu o filtri AHU

b) bezplatné prehliadky na mieste a zavedenie našej továrne

c. Navrhujeme a overujeme proces bezplatne

d.Môžeme zaručiť dodávku vzoriek a tovaru včas

e. Zatvoriť sledovanie všetkých objednávok osobitnou osobou a včas informovať zákazníkov

f.Všetky požiadavky na odpredaj budú odpovedané do 24 hodín

1

2

3Vyšetrovanie