Nerezové voda puzdro filtra

1. Stainless oceľ vodný filter bývanie Úvod to sa skladá z troch častí: taška bývanie, podporu Kôš a filter tašky. Podľa prietoku, môžete použiť viac tašky taška bývanie. Najprv kvapaliny vstúpiť do teleso od prívodu, ktorý môže umiestnené na boku alebo na vrchole, a...

Podrobnosti o produkte

1. Stainless oceľ vodný filter bývanie Úvod

Skladá sa z troch častí: taška bývanie, podporu Kôš a filter tašky. Podľa prietoku, môžete použiť viac tašky taška bývanie. Najprv kvapaliny nadobudnúť teleso od prívodu, ktorý môže umiestnené na boku alebo na vrchole a potom vlievajú do filtračný vak, ktorý je vystužený košík.


image001

2. aplikácie

a.Automatic samostatne čistiace sitko môže byť použitý v takmer všetkých priemyselných, napríklad dodávky vody, čistička vody voda čistená systém, vody nechutné, vôňa slanej vody, ktorý sa používa na chladenie, spracovanie a požiarnej ochrany služby. Tento systém riadenia filter môže zabezpečiť vodných zdrojov cyklus a ušetriť náklady.

b.This mechanicky vyčistiť filtre sú široko používané v spracovateľskom priemysle na ochranu tepelných výmenníkov, potrubia čerpadla, recyklačné systéme čistenia vody, atď.

c. vysoký prietok mechanicky vyčistiť sitká možno v sektore elektrickej energie na ochranu tepelných výmenníkov, potrubia čerpadla, voda striekacie trysky, odpadovej vody, recyklácia, atď.

 

3. naše služby

a.We poskytovať bezplatné technické služby o kefa filter a aplikácie problémy.

b.Free na mieste touring a zavedenie našej továrni.

c.We zadarmo poskytujú proces návrh a overenie.

d.We garantovať včasné doručenie tovaru.

e.Close sledovanie objednávok špeciálne osoba a udržať zákazníci včas informovaní.

f.All popredajných žiadosť budeme reagovať do 24 hodín.

1

image003_03image003_04image003_05Vyšetrovanie