Vodný filter z nehrdzavejúcej ocele

1. Vodný filter z nerezovej ocele Úvod Jedná sa o moderný, efektívny a ľahko ovládateľný automatický filtračný prístroj. Tak ako priemyselné odpadové vody, filtrácia cirkulujúcej vody, regenerácia emulzie, filtračná úprava odpadového oleja, kontinuálne liatie vodného systému metalurgického ...

Podrobnosti o produkte

1. Vodný filter z nerezovej ocele Úvod

Jedná sa o moderné, efektívne a ľahko ovládateľné automatické filtračné zariadenie. Ako priemyselné odpadové vody, filtrácia cirkulujúcej vody, regenerácia emulzie, filtračná úprava odpadového oleja, systém kontinuálneho odlievania vody v hutníckom priemysle, vodný systém vysokej pece, systém s vysokotlakovou vodou.

image001(001)


2. Princíp práce

■ Proces filtrácie

nefiltrovaná kvapalina prúdi do spodnej časti elementového filtra a prechádza filtračným prvkom zvonku dovnútra. Potom sa nečistoty zachytia na vonkajšej strane prvku. Ako nečistoty sa akumulujú, postupne sa vytvorí filtračný koláč. Ktoré by mohli odstrániť menšie častice.

■ Proces spätného prania

Proces spätného prania sa spustí, kým filtre dosiahnu nastavený diferenčný tlak alebo čas.

Výstup diferenčného tlaku vysiela signál diferenčného tlaku, spustí programovateľný regulátor, program PLC vysiela signál na pohon ventilu a vypúšťací ventil je otvorený, kvapalina spätne prúdi a prechádza cez prvky, filtračný koláč na povrchu prvku sa vyčistí.

3. Naša služba

poskytovať technický návrh a riešenia;

b.Nový návod na stavbu zariadenia;

c.Projektovanie a výroba neštandardných zariadení;

d.Profesionálne technické školenie a usmernenie o mieste podľa zmluvy;

e. Príslušenstvo kedykoľvek;

f.Tele-technické poradenstvo a služby;

g.Ďalšia špeciálna technická služba podľa požiadaviek klienta.

image003Vyšetrovanie