Vrchná časť V puzdre filtračného puzdra Priemyselný filter

Vrchná časť vrecka na filter s vysokým výkonom Vysoko výkonný špičkový filter s pokročilým dizajnom zaručuje vynikajúcu účinnosť filtra, vhodný pre prísne požiadavky na použitie s kombináciou vynikajúcej filtračnej výkonnosti, vysokou spoľahlivosťou a pohodlnou obsluhou. Vhodné pre tvrdé ...

Podrobnosti o produkte

Vrchol do úložného priestoru vrecka filtra

Vysoko výkonný špičkový filter s pokročilým dizajnom zaručuje vynikajúcu účinnosť filtrácie, vhodný pre prísne požiadavky na aplikáciu s kombináciou vynikajúcej filtračnej výkonnosti, vysokou spoľahlivosťou a pohodlnou obsluhou.
Vhodný pre tvrdé filtračné požiadavky.Minaká kvapalina bez filtrovania, vhodná na vymenenie filtračných vreciek, zaisťuje veľké tesnenie. Horná konštrukcia lakťov umožňuje plynulý a rovnomerný prietok kvapaliny.

vlastnosť  

Štruktúra vrchného a vrchného krytu
Celkové zachytenie a utesnenie vrchného krytu
Otočný skrutkový rotačný typ
Elektrolytický leštený dierovaný filtračný kôš
Nastaviteľná podpera
Jednoduché a rýchle na výmenu tašiek
Žiadny únik tesnenia
Pohodlné a pevné rýchle otváranie zariadenia
Najlepšia filtračná taška podporuje a ľahko sa čistí
Stabilná a nastaviteľná konštrukcia


图片4.png

technické údaje  

Vrchná časť vrecka filtra sáčku Standardizované informácie
Typ: kvapalina tečie zhora, zospodu
Pracovný tlak: 0,3 Mpa ~ 0,8 Mpa
Materiál: SS304, SS316L
Vstupný a výstupný priemer: prírubové pripojenie 2 "(DN50), vetracie otvory 1/4" a dýza na meranie tlaku. Nastaviteľná zdvíhacia a montážna konzola môže byť namontovaná.
Povrchová úprava: pieskovanie alebo leštenie. dutá guľa alebo vstavaná opora a ohrevný plášť môže byť v možnosti


Ref štandard :

HG21637-91, GB150-2011

Štandardná príruba:

HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.

Typ pripojenia:

závit, obruba, príruba.

Vstup a výstup:

1-1 / 2 ".

Veľkosť odtoku:

1/4 ".

Model filtračnej tašky:

1 # 2 #, 3 #, 4 #.

Presnosť filtrácie:

0.5um-800um.

Návrhový tlak:

1.6Mpa.

Konštrukčná teplota:

120 ℃.

Povrchová úprava:

sklenená guľka na pískovanie; lesk; sanitárna hladina

图片2.png


Výber modelu  

Drawing for top in bag filter.jpg 


Model

Veľkosť vrecka

Prietok
M3 / h

Výška škrupiny
(MM)

Celková výška
(MM)

Priemer skrine
(MM)

Priemer vreca
(MM)

Vstup a výstup

SGD-IN-1

1

20

500

720

219

170

1 '' - 4 ''

SGD-IN-2

2

40

700

1070

219

170

1 '' - 4 ''


prihláška

Produktová značka 254114.png

automobilový priemysel

Filtrácia lôžka na predbežnú úpravu, filtrácia E-Coat, vrchný náter a priehľadný náter, základný náter, filtre lakovacej linky, kvapaliny na čistenie častí, tažné zmesi, mazivá, kvapaliny na spracovanie kovov a nasávacie filtre čerpadla.

Produktová značka 254459.png

chemický

Rekuperácia katalyzátora, odstraňovanie stupnice potrubia, leštenie vodných procesných kvapalín, zásad, kyselín a rozpúšťadiel, filtrácia emulzií a disperzií, odstránenie gélu z živíc. Odstraňovanie aktívneho uhlia alebo katalyzátora v priemysle jemných chemikálií je typickým príkladom náročnej aplikácie pri chemickom spracovaní. Filtračné vrecká INOCO spĺňajú tieto aplikačné požiadavky na vysokú filtračnú účinnosť spojenú s dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.

Výrobok 说明 模板 255038.png

elektronika

Opracovanie plátkov a triesok, elektronické leptanie kúpeľov, fotochemické leštenie a filtrácia vysoko čistých vôd a predfiltrovanie rôznych membránových filtračných procesov s cieľom zvýšiť ich nákladovú efektívnosť. Filtračné vrecká INOCO preukazujú požadovanú čistotu, účinnosť a konzistentný výkon.

Výrobok 说明 模板 255469.png

Jedlá a nápoje

Leštenie filtrácie vína, liehovín a piva, odstraňovanie častíc z jedlých olejov, odstránenie sadzí z celulózy, odstraňovanie slizu v želatínach, kvapalný cukor, hustá šťava, leštenie kukuričného sirupu, spracovanie škrobu, spracovanie mlieka a nealkoholické nápoje. Mnoho filtračných vreciek INOCO vyhovuje normám FDA a dokonca aj normám pre spracovanie potravín v Európe a môže spĺňať jedinečné a rozmanité požiadavky týchto aplikácií.

Produktová značka 256007.png

Kovoobrábanie

Filtrácia hydraulického oleja, filtrácia pred úpravou systému, regenerácia drahých kovov, kvapaliny na spracovanie kovov a tažné zmesi. Stroje na čistenie častí používajú naše filtračné vrecká na minimalizáciu zvyškových nečistôt na dieloch.

Produktová značka 256358.png

petrochémie

Filtrácia mazacích olejov, prísad do paliva, zlepšená regenerácia oleja, filtrácia amínových roztokov, filtrácia glykolových kvapalín, procesy čistenia plynov, procesy destilácie a krakovania, aminové podložky, filtračné stanice offshore, olejové vŕtanie a vstrekovacie kvapaliny.

Produktová značka 256762.png

Farba a lak

Odstraňovanie aglomerátov, odstraňovanie koagulátov farieb, filtrácia rozpúšťadiel, odstránenie kontaminantov pri skladovaní, plniace linky a linky na zmiešanie farieb, čistenie monomérov.

Výrobok 说明 模板 257071.png

farmaceutické

Rekuperácia drahých účinných látok, katalyzátorová úprava, čistenie a odstraňovanie aktívnych uhlíkov, filtrácia želatínov, hormónov, vitamínových extraktov, leštenie rastlinných zmesí, odstránenie proteínov z plazmy, filtrácia soľných roztokov.

Produktová značka 257454.png

Živice, plasty, atramenty a nátery

Filtrácia olejov a polymérov, disperzie, polymerizačné šarže, živice na nátery plechoviek, zmiešanie plastov, tlačiarenské farby, spracovanie plastov, povlaky z papiera, filtrácia atramentovej kvapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrácia studní vody, čistiarne vody, odstraňovanie bahna, odstraňovanie potrubia, odstránenie piesku a rias z morskej vody, regenerácia iónovej výmennej živice, odstránenie vápnika, filtrácia chemikálií používaných na úpravu vody, odstraňovanie prachu z chladiarenských veží. Filtrovanie povrchovej vody je oblasť tradične dominovaná filtračnou náplňou. Vysoká účinnosť a dlhá životnosť filtračných vreciek INOCO sú cenovo výhodnou alternatívou k drahým kazetám.


Vyšetrovanie