Trojitý statický zmiešavač

1. Trojitý akcia statický mixér Úvod jednotnosť koeficient kvapalina-kvapalina a kvapalina-tuhé fázy je takto: σ X ≤ 1 - 5%. Je vhodná na miešanie, reakcie, extrakcia, absorpcie, vstrekovanie, farba, prenos tepla a iné procesy v chemický, ropný...

Podrobnosti o produkte

1. Trojitý statický zmiešavač Úvod

Jednotnosť koeficient kvapalina-kvapalina a kvapalina-tuhé fázy je takto: σ X ≤ 1 - 5%. Je vhodná na miešanie, reakcie, extrakcie, absorpcie, vstrekovanie, farba, prenos tepla a iné procesy v chemickými, ropy, potravín, jemné chemické, plastov, spracovanie, ochranu životného prostredia, syntetických vlákien, baníctva a hutníctva a iných oblastiach, a obzvlášť vhodné na vysoko viskóznych médií spolu s relatívne tok a nečistôt viskozita maximálne 10 centipoises.

image001


2. aplikácie

Vhodných pre viskozitu ≤ 106 CP

Kvapalina-kvapalina, kvapalina-pevná reakcia, extrakcia, absorpcia, plastové farieb, vytláčanie, proces prenosu tepla. Vhodný najmä pre malé prúdenie viskozita strednej nečistôt.

Uplatniteľné na ropné, chemický, jemné chemické, vytláčanie plastov, ochrany životného prostredia, metalurgie a ostatné odvetvia v miešaní vysokou viskozitou.


3. FAQ

a.If bude musieť zostať vo vašom mieste niekoľko dní, je to možné rezervovať hotel pre mňa?

Odpoveď: je to vždy moja radosť, hotel rezervácia služby je k dispozícii.

b. o popredajných služieb, ako môžete vyriešiť problémy vyskytli zámorské zákazníka v čase?

Odpoveď: záruka náš stroj je obvykle 12 mesiacov, počas tohto obdobia, zaistíme medzinárodnej expresnej okamžite, uistite sa, že nahradiť časti majú byť dodané čo najskôr.

Záruka kvality: 12 mesiacov po zariadení bol prevádzku, ale nie viac ako 18 mesiacov po zariadenia boli dodané (záruka nezahŕňa konzumovať častí).

c. ako môžete veriť vašej spoločnosti?

Odpoveď: s 10-rokov-profesionálny dizajn, môžeme poskytnúť vhodný návrh a najnižšia cena

d. posúdiť tretej strany, vnútroštátne patenty a CE, ISO, ASME pre všetky zariadenia.

e. pre náš stroj, robíme veľmi dobre na zváracie zóny a povrchovej úpravy.

image003

 


Vyšetrovanie