Systém filtrov suchých plynov

Zavedenie filtra suchého plynu LCN-1 suchý plynový filter je vysoko účinná filtračná nádoba na odstránenie prachových častíc z filtračného vzduchu. Aplikuje sa na odstránenie prachu, tuhých častíc a hrdze v systéme filtrácie plynu. Tieto plynové sitá používajú pokročilé a spoľahlivé vzduchové filtračné vložky na dosiahnutie ...

Podrobnosti o produkte

Zavedenie filtra so suchým plynom

LCN-1 suchý plynový filter je vysoko účinná filtračná nádoba na odstránenie prachových častíc z filtračného vzduchu. Aplikuje sa na odstránenie prachu, tuhých častíc a hrdze v systéme filtrácie plynu. Tieto plynové sitá používajú pokrokovú a spoľahlivú kazetu vzduchového filtra na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu vzduchového filtra patróny. Široký výber materiálu filtračnej vložky, ako je ultrajemné sklenené vlákno, polyester, viacvrstvové sklenené vlákno, polypropylén, nylon atď. Voľba výberu kazety vzduchového filtra je založená na rôznych pracovných podmienkach, ako sú filtračné médiá, pracovná teplota, tlaku alebo DP.

plyn filtračný systém.jpg 

Pracovný princíp

Po vložení nečistôt plynu do vzduchového filtra patróny sa veľké častice zrazia s deflektorom vo vnútri filtra a potom začnú oddeľovať od zemného plynu. jemné tuhé častice sa odstránia, keď plyn prúdi z vonkajšej strany filtračným prvkom. Nakoniec vyčistený plyn vystupujúci zo suchého plynového filtra.
Jeden koniec zariadenia pomocou rýchlo sa otvárajúcej rolety alebo slepých prírub otvorte a zatvorte, keď chcete vymeniť filtračnú kazetu. Použitie rýchleho otvoreného uzáveru sa môže skutočne rýchlo zapnúť alebo vypnúť, potrebujete len tri minúty, čím ušetríte čas a vyhnite sa niektorým bezpečnostným rizikám pri výmene filtračných prvkov.

Technické parametre

■ Výrobná norma: GB150 alebo ASME
■ Materiál plavidla: CS, nehrdzavejúca oceľ (pripomenúť, keď teplota presiahne 60 ° C)
■ Presnosť filtra: 0,1μm, 1μm, 2μm, 3μm, 5μm, 10μm
■ Účinnosť filtrovania: 99,98%
■ Inštalácia: Vertikálna alebo horizontálna

prihláška

■ Odstraňovanie prachu z plynu
■ Odstráňte častice vysúšacieho prostriedku na sušiacej vrstve po prúde
■ Odstránenie častíc katalyzátora na katalyzátorovom lôžku po prúde
■ Pre meracie a regulačné stanice
■ Pre distribučný systém mesta
■ Chráňte ďalšie zariadenie

FAQ

1. Ako sa dostanem do vašej továrne?

A: Naša továreň je blízko letiska v Šanghaji, môžeme vás vyzvednúť na letisku.

2. Aké je vaše minimálne množstvo objednávky, môžete mi poslať vzorky?

A: Naše minimálne množstvo je 1 sada, pretože náš produkt je strojové vybavenie, je ťažké posielať vzorky, ale môžeme vám poslať katalóg, srdečne Vás vítame, aby ste prišli navštíviť našu spoločnosť.

3. Aký je čas dodania vášho zariadenia?

Odpoveď: Všeobecne platí, že dodacia lehota nášho stroja je približne 30 dní, zákaznícky servis bude dodaný ako dohoda s našimi klientmi.

4. Ako bude trvanie prepravy trvať dlho, ako sa môžete ubezpečiť, že stroj nebude zlomený?

Odpoveď: Náš stroj je zabalený fóliou, aby sme sa uistili, že stroj môže byť dodaný zákazníkovi plynule, použijeme oceľový drôt na upevnenie stroja na kontajner.

5. O popredajnom servise, ako môžete včas vyriešiť problémy zákazníka v zámorí?

Odpoveď: Záruka nášho stroja je zvyčajne 12 mesiacov, počas tohto obdobia okamžite zabezpečíme medzinárodný expres, aby sme sa uistili, že náhradné diely sa doručia čo najskôr.

Záruka kvality: 12 mesiacov po začiatku prevádzky zariadenia, ale nie dlhšie ako 18 mesiacov po dodaní zariadenia (záruka nezahŕňa spotrebu dielov).

6. Ako môžem získať servis?

ODPOVEĎ: Pošleme vám náhradné diely zadarmo v prípade problémov spôsobených nami. Ak ide o problémy spôsobené mužmi, odošleme aj náhradné diely, ktoré sú však nabité. Akýkoľvek problém, môžete nám zavolať priamo.


图片 6.png


Vyšetrovanie