Vodné filtračné prvky ručného kefkového filtra

Manuálny ručný kartáčový filter Ručný kartáčový filter sa používa v procese potrubia na účinné odstraňovanie nečistôt v kvapaline. Zvyčajne bude inštalovaný v potrubí pre hrdzu, piesok a iné tuhé nečistoty vo filtri kvapaliny na ochranu potrubného zariadenia pred poškodením a ...

Podrobnosti o produkte

Vloženie ručného kartáčového filtra  

V procese potrubia sa používa ručný kartáčový filter, ktorý efektívne odstraňuje nečistoty v kvapaline. Zvyčajne bude v potrubí inštalovaný rez, piesok a iné tuhé nečistoty vo filtri kvôli ochrane potrubia proti poškodeniu a zablokovaniu, čo spôsobí, že strojové zariadenie, kompresory, čerpadlá, ventily, prístroj pracujú normálne. Takže ručný kartáčový filter je dôležitý stroj na dosiahnutie stabilného procesu a bezpečnú výrobu.
Ručný kartáčový filter používa držiak kefky a kefy vo filtri, aby sa odstránili špinavé, nečistoty a iné častice a potom sa vypustili z vypúšťacieho ventilu.

Technické dáta

Kód konštrukcie: HG / T20592
Materiál: SS304, SS316L
Navrhovaný tlak: 1,0 MPa
Konštrukčná teplota: 80 ° C
Materiál tesnenia: NBR


Model

Kapacita toku

Vstupný a výstupný priemer

Priemer karosérie

INOCO-XF-M-20

20 m3 / h

DN50

159

INOCO-XF-M-30

30 m3 / h

DN80

219

INOCO-XF-M-50

50 m3 / h

DN100

273

 

Žiadosť

● Priemyselná filtrácia vody

Tento kartáčový filter je široko používaný na filtráciu chladiacej vody, chráni sprchovú dýzu, trojstupňovú úpravu odpadovej vody, recykláciu komunálnych odpadových vôd, úpravu vôd v sklade, predfiltráciu pred RO systémom, kropenie kyselinou, filtráciu bielej vody z papiera, vstrekovacie stroje; Systém pasterizácie; Systém vákuového čerpadla; Vzduchový kompresorový systém; Systém nepretržitého odlievania; Aplikácie na úpravu vody; Chladiaci systém vykurovania a vykurovania.

● Poľnohospodárstvo Zavlažovanie filtračná aplikácia

Samočistiaci kartáčový filter je vybavený krytom vodného filtra z nehrdzavejúcej ocele a filtračným materiálom s veľkosťou 200 mikrónov, ktorý má najlepšie výsledky pri čistení riečnych vôd na odstránenie listov, piesku, pevných látok a nerozpustných látok. Ako podzemná voda, mestská voda, rieka, jazero, morská voda, záhrada, škôlka, skleník, golfové ihriská, park.


图片3.png

Naše výhody

a. Rozsiahle skúsenosti v oblasti výroby: Špecializujeme sa na automatický filter na automatické čistenie, ako je kefový filter, škrabák, nerezový filter na vodný filter, filtračný spätný filter, kryt vrecka filtra a kryt filtračného filtra s 10 ročnou skúsenosťou.
b. Kompletné výrobné zariadenia pre kartáč filter: vlastné presné radiálne vŕtačky, kotúčové ohýbacie kotúče, sústruh, fréza hobľovačka, Vŕtačka a frézka, CNC plazmový rezací stroj, Invertor pulz argón oblúk zváracie stroje, invertor tavenie polárne plyn tienený zvárací stroj, zváranie manipulátor, plynový tavený zvárací stroj Co2, samočinne nastaviteľná polička, pohon a ďalšie moderné zariadenia.
c. Skúšobné zariadenie pre samočistiaci filter kefky: röntgenový detektor, elektrická hydraulická skúšobná pumpa, rozťahovací stroj atď., Ak je to potrebné, môže byť zaslaný účet zariadenia.
d. Naši technici budú robiť pravidelnú pravidelnú údržbu na týchto strojoch, aby im zaručili dobrú prácu.
图片4.png

FAQ

1. Môže sa stroj prispôsobiť podľa našich potrieb, napríklad na naše logo?
A: Samozrejme, že náš stroj je možné prispôsobiť podľa potreby, je tiež k dispozícii vaše logo.
2. O službe popredajného predaja, ako môžete včas riešiť problémy zákazníka v zámorí?
Odpoveď: Záruka nášho stroja je zvyčajne 12 mesiacov, počas tohto obdobia okamžite zabezpečíme medzinárodný expres, aby sme sa uistili, že náhradné diely sa doručia čo najskôr.
Záruka kvality: 12 mesiacov po začiatku prevádzky zariadenia, ale nie dlhšie ako 18 mesiacov po dodaní zariadenia (záruka nezahŕňa spotrebu dielov).
3. Je vaša cena konkurencieschopná?
A: Dodávame len kvalitné stroje. Určite vám poskytneme najlepšiu továrenskú cenu na základe vynikajúceho produktu a služieb.
4. Aké platobné podmienky akceptujete?
A: T / T alebo L / C alebo West Union alebo Moneygram alebo Paypal, iné sú vítané.
5.Ako je vaša kvalita tovaru?
A: Spolupracovali sme s mnohými svetovými triedami, ktoré boli už niekoľko rokov spoločné, napríklad zákazníci Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons atď.
Naše výrobky dostali dobrú odozvu od našich zákazníkov.
6.Ktoré zariadenia máte na kontrolu NDT?
Odpoveď: Máme ultrazvukový defekt detektora, miniatúrny magnetický detektor jódu, magnetický detektor a penetračný detektor.


图片1.png

Vyšetrovanie