Bazénové pieskové filtre

1. Plynové pieskové filtre Úvod Vysokovýkonný top-in filter s pokročilým dizajnom zaručuje vynikajúcu účinnosť filtrácie, vhodný pre prísne požiadavky na aplikáciu s kombináciou vynikajúcej filtračnej výkonnosti, vysokou spoľahlivosťou a pohodlnou obsluhou. Vhodné pre tvrdé ...

Podrobnosti o produkte

1.Pláknové filtre na pôdu

Vysoko výkonný špičkový filter s pokročilým dizajnom zaručuje vynikajúcu efektívnosť filtra, vhodný pre prísne požiadavky na aplikáciu s kombináciou vynikajúcej filtračnej výkonnosti, vysokou spoľahlivosťou a pohodlnou obsluhou.

Vhodný pre tvrdé filtračné požiadavky.Minaká kvapalina bez filtrovania, vhodná na vymenenie filtračných vreciek, zaisťuje veľké tesnenie. Horná konštrukcia lakťov umožňuje plynulý a stabilný prietok kvapaliny.

image001


2.Feature

Štruktúra vrchného a vrchného krytu
Celkové zachytenie a utesnenie vrchného krytu
Otočný skrutkový rotačný typ
Elektrolytický leštený dierovaný filtračný kôš
Nastaviteľná podpera
Jednoduché a rýchle na výmenu tašiek
Žiadny únik tesnenia
Pohodlné a pevné rýchle otváranie zariadenia
Najlepšia filtračná taška podporuje a ľahko sa čistí
Stabilná a nastaviteľná konštrukcia


3.FAQ

a. O popredajnom servise, ako môžete vyriešiť problémy, ktoré sa vyskytli u vášho zahraničného zákazníka v čase?

Odpoveď: Záruka nášho stroja je zvyčajne 12 mesiacov, počas tohto obdobia okamžite zabezpečíme medzinárodný expres, aby sme sa uistili, že náhradné diely budú doručené čo najskôr.

Záruka kvality: 12 mesiacov po začiatku prevádzky zariadenia, ale nie dlhšie ako 18 mesiacov po dodaní zariadenia (záruka nezahŕňa spotrebu dielov).

b. Po zadaní objednávky zabezpečíte inštaláciu zariadenia v súčasnosti?

Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.

c. Ako môžem získať servis?

ODPOVEĎ: Pošleme vám náhradné diely zadarmo v prípade problémov spôsobených nami. Ak ide o problémy spôsobené mužmi, odošleme aj náhradné diely, ktoré sú však nabité. Akýkoľvek problém, môžete nám zavolať priamo.

image003

 


Vyšetrovanie