Piesok filtračný filter pre bazény

1.Pri filtračnej starostlivosti pre bazény Úvod Rozumná štruktúra, pokrýva malú plochu oblasti malá, dobré tesnenie, veľký prietok kapacita ľahká prevádzka, vo vnútri i mimo filtračnej úpravy je pískovanie alebo leštenie spracovanie, takže povrch je hladký a dobrý povrchový výkon ....

Podrobnosti o produkte

1.Poskytnite filter starostlivosti o bazény Úvod

Primeraná konštrukcia, pokrýva malú plochu oblasti malé, dobré tesnenie, veľký prietok kapacita ľahká prevádzka, vo vnútri a zvonka filtračnej úpravy je pískovanie alebo leštenie spracovanie, takže povrch je hladký a dobrý povrchový výkon.


2.Technické údaje

Materiál: CS, SS304, SS316L, PO podšívka, PT lemovaný CS

Presnosť filtra: 2-100 mesh

Pracovná teplota: 0 - 500 ° C

Pracovný tlak: 0-20 MPa

Kód projektu: H21637-1991, ASME VIII

Vyberte možnosť

Nastaviteľná noha filtra

Vykurovacia bunka

Vysokoteplotný a vysokotlakový dizajn


prihláška
image001


automobilový priemysel

Filtrácia lôžka na predbežnú úpravu, filtrácia E-Coat, vrchný náter a priehľadný náter, základný náter, filtre lakovacej linky, kvapaliny na čistenie častí, tažné zmesi, mazivá, kvapaliny na spracovanie kovov a filtre prívodu čerpadla.
image002


chemický

Rekuperácia katalyzátora, odstránenie stupnice potrubia, leštenie vodných procesných kvapalín, zásad, kyselín a rozpúšťadiel, filtrácia emulzií a disperzií, odstránenie gélu z živíc. Odstraňovanie aktívneho uhlia alebo katalyzátora v priemysle jemných chemikálií je typickým príkladom náročnej aplikácie pri chemickom spracovaní. Filtračné vrecká INOCO spĺňajú tieto požiadavky na aplikácie pre vysokú účinnosť filtrácie spolu s dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.
image003


elektronika

Opracovanie plátkov a triesok, elektronické leptanie kúpeľov, fotochemické leštenie a filtrácia vysoko čistých vôd a predfiltrovanie rôznych membránových filtračných procesov na zlepšenie ich nákladovej efektívnosti. Filtračné vrecká INOCO preukazujú požadovanú čistotu, účinnosť a konzistentný výkon.
image004


Jedlá a nápoje

Leštenie filtrácie vína, liehovín a piva, odstraňovanie častíc z jedlých olejov, odstránenie sadzí z celulózy, odstraňovanie slizu v želatínach, kvapalný cukor, hustá šťava, leštenie kukuričného sirupu, spracovanie škrobu, spracovanie mlieka a nealkoholické nápoje. Mnoho filtračných vreciek INOCO vyhovuje normám FDA a dokonca aj normám pre spracovanie potravín v Európe a môže spĺňať jedinečné a rozmanité požiadavky týchto aplikácií.

3.FAQ

a.Čo je doba dodania filtra?

A: Vo všeobecnosti, 35 dní po uplynutí platby, ak je OEM, to bude 40-45 dní po uplynutí platby, port dodávky je Šanghaj.

b.Ako je vaša kvalita tovaru?

A: Spolupracovali sme s mnohými svetovými triedami, ktoré boli už niekoľko rokov spoločné, napríklad zákazníci Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons atď.

Naše výrobky dostali dobrú odozvu od našich zákazníkov.

c. Aké druhy fyzikálnych a chemických testov môžete poskytnúť?

A: Poskytujeme fyzické a chemické testovanie:

Analýza veľkosti častíc

testovanie chemického zloženia

testovanie fyzikálnych vlastností: test tvrdosti, skúšanie pevnosti v ťahu, skúšky nárazom pri izbovej teplote, skúška pri náraze pri nízkych teplotách

NDT: PT, MT, UT a RT

Metalografické testovanie

d. Aké zariadenia máte na kontrolu NDT?

Odpoveď: Máme ultrazvukový defekt detektora, miniatúrny magnetický detektor jódu, magnetický detektor a penetračný detektor.

1

2

3


Vyšetrovanie