Automatický filter na čistenie filtrov

Automatický čistič filtrov úvod Samočistící filter série XF-S3 je určený špeciálne pre papierenský priemysel, riešenie problému nanášania a filtrovania celulózy. Môžete odstrániť rozbitý papier a pruhy a znížiť vplyv emisií na životné prostredie a uistiť sa, že ...

Podrobnosti o produkte

Automatické zavedenie čističa filtrov  

Samočistící filter radu XF-S3 je určený špeciálne pre papierenský priemysel, riešenie problému nanášania a filtrovania celulózy. Môže odstrániť rozbitý papier a pruhy a znížiť vplyv emisií na životné prostredie a zabezpečiť čo najväčšiu pracovnú dobu a kvalitu produktu.


out scraper self cleaning filter.jpg

vlastnosť

1. S predným filtrom typu vonkajšieho škrabáka tento filter predlžuje dobu filtrácie pod rovnakú filtračnú plochu a znižuje plytvanie materiálom;

2.Adaptívne nastavenie rôznych zariadení zabezpečuje, že filter nebude ovplyvňovaný opotrebovaním, keď pracujete dlhší čas;

3. Filtračné prvky sú vyrábané formou, kruhová odchýlka nepresahuje 0,5 mm, aby sa narušila škrabka bude úplne prispôsobená prvkom;
4. Projekt humanizácie by sa otvoril vypúšťací ventil len vtedy, keď sa nečistota zozbiera do určitej miery po niekoľkonásobnom čistení, aby sa znížil materiálový odpad.

Pracovný princíp

Automatická čistiaca sieťovina
Používa redukciu rýchlosti na pohon cyklotrónovej škrabky a vyčistí nečistoty pripojené na sieť, aby zachovala funkciu filtrácie kaziet. Jedinečný číry dizajn neustále odblokuje. Presný tlak a uhol škrabáka zaisťuje nulové poškodenie sieťoviny v krátkom čase a je odolný a dá sa rýchlo meniť.
Vonkajší filter scraper.jpg
Veľké náhradné diely


Nie.

popis

1

Štandardná veľkosť: OD.:85,168,268 Dĺžka: 600mm

2

Klinové sito: 1 mm, vhodné pre pracovný tlak nižší ako 16 kg / cm2

3

Klinová clona: 1,5 mm, vhodná pre pracovný tlak nižší ako 16-30 kg / cm2

4

Klinové sito: 1,8 mm, Vhodné pre pracovný tlak vyšší ako 30 kg / cm2


prihláška  

Inokový škrabací filter je široko používaný na úpravu vody, petrochemickú, metalurgickú, elektrickú, chemickú, lakovú, tlačiarenskú, papierovú, potravinársku a nápojovú, farmaceutickú, metalurgickú a atď.
Samočistící filter radu XF-S3 je určený špeciálne pre papierenský priemysel s najlepším filtračným výkonom.


scraper filter application.jpg

Naša služba

Ø Poskytnúť technický návrh a riešenia.
Ø Projektovanie a výroba neštandardných zariadení;
Ø profesionálny technický výcvik a usmernenie o mieste podľa zmluvy;
Ø Príslušenstvo kedykoľvek;

FAQ  

1. Ste výrobca, obchodná spoločnosť alebo tretia strana?
Od: Sme výrobca a od roku 2007 sme našu spoločnosť vybudovali.
2. Aké je vaše minimálne množstvo objednávky, môžete mi poslať vzorky?
A: Naše minimálne množstvo je 1 sada, pretože náš produkt je strojové vybavenie, je ťažké posielať vzorky, ale môžeme vám poslať katalóg, srdečne Vás vítame, aby ste prišli navštíviť našu spoločnosť.
3. Môžem vedieť, akú platbu prijme Vaša spoločnosť?
A: Zatiaľ 100% T / T pred odoslaním, a 30% vklad platený T / T, vyrovnaný platený L / C sú k dispozícii.
4. Po zadaní objednávky zabezpečíte inštaláciu zariadenia v súčasnosti?
Odpoveď: Všetky stroje budú otestované skôr, než budú doručené, takže takmer ich môžete použiť priamo, aj keď je náš stroj ľahko inštalovateľný, ak zákazník potrebuje našu pomoc, budeme radi zariadiť inštaláciu, ale všetky náklady bude vám účtovaný poplatok.
5. Je vaša cena konkurencieschopná?
A: Dodávame len kvalitné stroje. Určite vám poskytneme najlepšiu továrenskú cenu na základe vynikajúceho produktu a služieb.
6.Čo je vaša práca?
A: Automatický spätný splachovací filter, automatický filter na automatické čistenie, filter na zemný plyn, vreckový filter, sieťový filter na filtre, filter s pórovitým kovovým slinutím, statický mixér atď., Všetky sa široko používajú pri čistení vody, filtrácii petrochemického priemyslu, separácii zemného plynu atď.


Petrochemical Machinery Equipment.jpg


Vyšetrovanie