Automatické automatické čistenie filtrov

1.Automaticky samočistiace filtre Úvod Čistiaci filter je široko používaný vo všetkých odvetviach priemyslu, ktorý je vhodný pre filtre s plynovodom 1 "- 36", z ktorého si môžete vybrať, s výhodami neustáleho prietoku kvapalín, jednoduchou údržbou. Kartáčový filter dokáže nepretržite zásobovať vodou, iba ...

Podrobnosti o produkte

1. Automatické automatické čistenie filtrov Úvod

Čistiaci filter je široko používaný vo všetkých odvetviach priemyslu, ktorý je vhodný pre filtre s plynovodom 1 "- 36", z ktorých si môžete vybrať, s výhodami kontinuálneho prietoku kvapalín, jednoduchou údržbou v oblasti bezpečnosti. Kartáčový filter môže mať trvalý prívod vody, iba menej ako 5% celkového toku vody na čistenie, 2 až 15 sekúnd. Samočistiaci kartáčový filter má vysokú filtračnú presnosť, stupeň filtrácie> 200 μm, všetky typy sieťových filtrov, ktoré je možné vybrať.

image001


2. Samočistiaci filtračný proces

Keď diferenčný tlak vstupného a výstupného potrubia dosiahne prezentovanú hodnotu, filter začne čistiaci proces. Celý proces samočistenia obsahuje dva kroky: vypúšťací ventil; dve kefy z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú poháňané motorom vo vnútri, odstránia nečistoty, ktoré boli zachytené sieťami a potom budú nečistoty vypustené z odtokového ventilu. Celý proces čistenia trvá asi 15 až 60 sekúnd, kým počas tejto doby sa filtrácia Systém neprestane prúdiť a riadiť ovládacou skrinkou.

Typ riadenia: má tri modely tohto, času, diferenčného tlaku a riadenia PLC.


3.Naše výhody

a. Rozsiahle skúsenosti v oblasti výroby: Špecializujeme sa na automatický filter na automatické čistenie, ako je kefový filter, škrabák, nerezový filter na vodný filter, filtračný spätný filter, kryty vreckových filtrov a kryty filtračných kaziet s 10-ročnou skúsenosťou.

b. Kompletné výrobné zariadenia pre kartáč filter: vlastné presné radiálne vŕtačky, kotúčové ohýbacie kotúče, sústruh, fréza hobľovačka, Vŕtačka a frézka, CNC plazmový rezací stroj, invertor pulz argón oblúk zváracie stroje, invertor tavenie polárne plynové tienené zváracie stroje, zváranie manipulátor, plynový tavený zvárací stroj Co2, samočinne nastaviteľná polička, pohon a ďalšie moderné zariadenia.

image003

 


Vyšetrovanie