Automatické automatické čistenie filtrov

1. Automatické automatické čistenie filtrov Úvod Automatické samočistiace filter je široko používaný vo všetkých oblastiach priemyslu, ktorý je vhodný pre filtre s plynovodom 1 "- 36", z ktorých si môžete vybrať, s výhodou nepretržitej prietokovej kvapaliny, jednoduchou údržbou. Kartáčový filter môže byť ...

Podrobnosti o produkte

1. Automatické automatické čistenie filtrov Úvod

Automatické automatické čistiace sito je široko používané vo všetkých odvetviach priemyslu, ktoré sú vhodné pre filtre s 1 "- 36" potrubím na výber, s výhodami kontinuálneho prietoku kvapalín, bezpečnej prevádzky jednoduchou údržbou. Kartáčový filter môže mať trvalý prívod vody, iba menej ako 5% celkového toku vody na čistenie, 2 až 15 sekúnd. Samočistiaci kartáčový filter má vysokú filtračnú presnosť, stupeň filtrácie> 200 μm, všetky typy sieťových filtrov, ktoré je možné vybrať.

image001

 

2.Naše výhody

a.Extenzívne skúsenosti z výroby: Špecializujeme sa na odvetvie čistenia vzduchu pre viac ako 10 rokov, AHU Pre-filter môžeme optimalizovať dizajn prúdenia vzduchu, podľa prispôsobenia klimatizačných boxov, filtrácie účinnosti, parametrov detekcie prietoku vzduchu, zákazníkov.

b. Kvalitná surovina: Máme kvalifikovaný certifikačný systém dodávateľov, pripojili sme sa k spoločnosti D & B s DUNS registrovaným "

c. Striktné fyzikálne / chemické testovacie postupy: spĺňajú požiadavky na dizajn a proces výrobku a poskytujú spoľahlivé testovacie údaje.


3. Naša služba

Ø Poskytnúť technický návrh a riešenia.

Ø nový návod na stavbu závodu;

Ø Projektovanie a výroba neštandardných zariadení;

Ø profesionálny technický výcvik a usmernenie o mieste podľa zmluvy;

Ø Príslušenstvo kedykoľvek;

Ø tele-technické poradenstvo a služby;

Ø Iná špeciálna technická služba podľa požiadaviek klienta.

1

image003_03image003_04image003_05


Vyšetrovanie