Automatické filtrovanie TÚV

1. automatickej filtrácie Úvod automatické filtre systems inc je vhodný pre vody filtre s 1''-36'' potrubie na výber, s výhodami prietoku nepretržite kvapalín, bezpečnosť prevádzky jednoduchú údržbu, XF séria self-čistenie filtra je široko použiť všetky oblasti priemyslu. XF-X05 samostatne...

Podrobnosti o produkte

1. Automatické vody filtračné systémy Úvod

Automatické filtre inc je vhodný pre filtre s 1''-36'' potrubie na výber, s výhodami prietoku nepretržite kvapalín, bezpečnosť prevádzky jednoduchú údržbu, XF séria self-čistenie filtra je široko používaný v všetky oblasti priemyslu. XF-X05 vlastné Čistiaca kefa filter je vysoký filtračný výkon v stave filtrovania zrazený telies, kvapalné tokov v strane a zo strany, ktorá je oveľa efektívnejšie v procese filtrácie.

image001


2. naše výhody

a. prísne fyzikálno-chemických testovacích postupov: spĺňa požiadavky projektovania výrobku a procesu, poskytuje spoľahlivé testovacie dáta.

b. krátka dodacia lehota: Ak viac ako 10, 50 dní. Máme aj skladom niektoré štandardnej veľkosti štetca Samočistiaci filter, ak budete potrebovať 3-5 ks, môžeme dodávky čoskoro.

c. bezpečné balenie: drevená článok možno opraviť náš nerezový vodný filter bývanie, konečne balené vo vyvážajúcich drevenom púzdre, poštovné známky nastaví mimo prípad uviesť príjemcu informácie o dodávke.

d. najlepšie predajný servis: nad 60% výrobky predávajú do juhovýchodnej Ázie, Stredného východu a Európy, a všetky výrobky sú dôveryhodné domácim a zahraničným zákazníkom.


3. naše služby

Ø poskytovať technické, konštrukčné a riešení;

Ø nový závod konštrukčné poradenstvo;

Ø navrhovania a výroby neštandardných zariadení;

Ø Professional technické školenia a poradenstvo na mieste podľa zmluvy;

Ø dodávky príslušenstva kedykoľvek;

Ø teľa-technické poradenstvo a služby;

Ø iných špeciálnych technických služieb podľa požiadaviek klienta.

image003


Vyšetrovanie