Vysokotlakové mechanicky očistené filtre filtračných prvkov

Vysoko výkonné mechanicky nasadené trénerov Séria XF - D3 sacie samočistiace filtre Inoco sa používa pre vysoko prietokové mechanicky vyčistené a zložité nečistoty, ktoré sa môžu prispôsobiť potrubím 10 ", 12", 14 "a 68". Ak je vaša kapacita procesu viac ako 2500m3 / h, odporúča sa ...

Podrobnosti o produkte

Vysoko výkonné mechanicky vyškolené školiteľov   úvod

XF-D3 Sací samočistiace filtre Inoco Inoco sa aplikujú na vysoko prietokové mechanicky vyčistené a zložité nečistoty, ktoré sa zhodujú s potrubím 10 ", 12", 14 "a 68". Ak je kapacita vášho procesu väčšia ako 2500 m3 / h, odporúča sa použiť tento systém kvapalnej filtrácie s viacerými filtračnými súpravami.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

výhoda

■ Vyčistený typ: Keď sa rozdiel tlaku zvýši na nastavenú hodnotu (1 bar), regulácia diferenciálnym tlakom, keď sa nečistoty agregujú, sa spustí ovládací spínač, aby sa začala čistiaca os.
■ Je možné zvoliť model spätného prania, ručné ovládanie alebo automatické ovládanie, jedná sa o jeden autofilter.

Nečistoty vytekajú cez rameno na umývanie späť do zásuvky.
■ Presnosť filtrácie: 25 ~ 200 mikrónov

■ Obsah tuhých látok: menej ako 200 stránok za minútu

■ Maximálny prietok môže byť až 4500 m3 / h.

图片2.png

Pracovný princíp   

Proces filtrácie: Keď kvapalina s nečistotami prúdi do spodnej časti filtra, rýchlosť kvapaliny sa spomalí a kvapalina bude prúdiť nahor v smere 90 stupňov. Filtrované nečistoty sa zastavia v plášti a čistiaca kvapalina bude neustále prúdiť von z izolačného filtračného prvku a potom konečne vytečie z výstupu.

Proces spätného preplachovania: Proces spätného preplachovania je dokončený DP medzi potrubím a atmosferickým. Duté čistiace zariadenie rozširuje dĺžku celého filtračného prvku a pomaly sa otáča vnútri filtračného prvku, potom vylučuje nečistoty z odtokovej trysky. Koniec čistiaceho zariadenia je veľmi blízko filtračnému prvku, má rovnakú výšku pre jeho otvor a zberač nečistôt. Zberač nečistôt je vyrobený z kruhových a zvislých potrubí. V rámci celého cyklu prania protiprúdom sa hlavná kvapalina nezastaví a proces filtrácie prebieha.


图片3.png

prihláška

■ Automatické automatické čistiace zariadenie je možné použiť v takmer všetkých priemyslových čistiarňach, ako je napájanie vodou, systém čistený vodou, nechutenstvo vôd, vôňa slanej vody, ktorá sa používa na chladenie, spracovanie a požiarnu ochranu. Tento systém riadenia filtrov môže zabezpečiť cyklus vodných zdrojov a ušetriť náklady.

■ Tieto mechanicky vyčistené filtre sú široko používané v spracovateľskom priemysle na ochranu výmenníkov tepla, potrubného čerpadla, systému recyklácie odpadových vôd atď.

■ Vysoko prietokové mechanicky vyčistené sitá sa môžu použiť v priemysle elektrickej energie na ochranu výmenníkov tepla, potrubného čerpadla, trysky na rozprašovanie vody, systému recyklácie odpadových vôd atď.

■ Automatické automatické čistiace sito je možné použiť na spracovanie buničiny, aby sa odstránilo vlákno z vody, aby sa zabránilo upchávaniu dýzy a oddeľte kôru a čip v procese cirkulácie.

■ Vysokotlakové mechanicky vyčistené sitá sa môžu použiť na čistenie odpadových vôd, druhé spracovanie odpadových vôd filtra, odfiltrovanie odpadových vôd v druhom kroku a potom poskytnutie čistej vody pre rastliny.

■ Vysoko prietokové mechanicky vyčistené sitá môžu byť použité v priemysle spracovania kovov na poskytovanie veľkej čistej vody na kalenie, odmastenie, pec atď.

Zabezpečenie kvality

1.Obmedzenie zmluvného auditu prinútilo všetky oddelenia, aby zabezpečili uskutočniteľnosť každej objednávky.

2.Vyrobenie a validácia procesu pred hromadnou výrobou.

Prísne kontroly všetkých surovín a pomocných materiálov, všetky suroviny dosiahnuť svet pokročilé úrovni.

3.Inšpekcia na mieste pre všetky procesy, inšpekčný záznam udržať sledovateľnosť na 3 roky.

4. Všetci inšpektori sú kvalifikovaní s medzinárodnými certifikátmi.  

FAQ

1.Čo platobné podmienky akceptujete?

A: T / T alebo L / C alebo West Union alebo Moneygram alebo Paypal, iné sú vítané.

2.Ako zariaďujete zásielku?

A: po mori / vlakom / letecky alebo expresne, 15-20 dní proti vkladu.

3.Čo je vaša práca na dodávke?

A: Automatický spätný splachovací filter, automatický filter na automatické čistenie, filter na zemný plyn, vreckový filter, sieťový filter na filtre, filter s pórovitým kovovým slinutím, statický mixér atď., Všetky sa široko používajú pri čistení vody, filtrácii petrochemického priemyslu, separácii zemného plynu atď.

4.Čo je čas dodania filtra?

A: Vo všeobecnosti, 35 dní po uplynutí platby, ak je OEM, to bude 40-45 dní po uplynutí platby, port dodávky je Šanghaj.

5.Ako je vaša kvalita tovaru?

A: Spolupracovali sme s mnohými svetovými triedami, ktoré boli už niekoľko rokov spoločné, napríklad zákazníci Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons atď.

Naše výrobky dostali dobrú odozvu od našich zákazníkov.

6.Ktoré druhy fyzikálnych a chemických testov môžete poskytnúť?

A: Poskytujeme fyzické a chemické testovanie:

Analýza veľkosti častíc

testovanie chemického zloženia

testovanie fyzikálnych vlastností: test tvrdosti, skúšanie pevnosti v ťahu, skúšky nárazom pri izbovej teplote, skúška pri náraze pri nízkych teplotách

NDT: PT, MT, UT a RT

Metalografické testovanie.

图片4.png

Vyšetrovanie