Kvapaliny procesných filtrov

1.Priečinkový filter Kvapaliny Úvod Môže si vybrať rôzne filtračné vrecko na presné filtre. Pokiaľ ide o kvapalinu prúdi do vrecového filtra z vrchnej strany filtračného vrecka kvôli úplnej distribúcii kvapaliny na povrchu filtračného vaku, urobte celú úroveň základnej konštantnej distribúcie tekutín, malé negatívne ...

Podrobnosti o produkte

1.Predávací filter Tekutiny Úvod

Môže si vybrať iný filtračný filter s presnosťou filtra. Pokiaľ ide o tok tekutiny do vrecového filtra z hornej časti filtračného vrecka, aby sa kvapalina úplne rozložila na povrch filtračného vrecka, urobte celú úroveň základnej konštantnej distribúcie tekutín, malý negatívny vplyv turbulentného prúdenia a dobrý filtračný efekt. dosiahnuť požadovaný účinok ideálnej pevnej separácie kvapalín.

Môže si vybrať iný filtračný filter s presnosťou filtra. Pokiaľ ide o tok tekutiny do vrecového filtra z vrchnej časti filtračného vrecka, aby sa kvapalina úplne rozložila na povrch filtračného vrecka, urobte celú úroveň základnej konštantnej distribúcie tekutiny, malý negatívny vplyv turbulentného prúdenia a dobrý filtračný efekt.

image001


2.Feather

Systém

INOCO sa teraz mení z jedného dodávateľa filtra na silného komplexného dodávateľa filtračných schopností a technológií. Bez ohľadu na to, v akom odvetví sa nachádzate, môžeme splniť požiadavky vašej kvapalnej sústavy.

Profesionálna výroba

INOCO získa licenciu na výrobu GB150 a ASME, ktorá dokáže zabezpečiť spoľahlivosť a bezpečnosť vreckového filtra pre návrh a výrobu.

Bohatá skúsenosť s filtráciou

INOCO má viac ako desať rokov skúseností s filtráciou, vždy servis pre 25000 podnikov a môže vybrať správne a vhodné riešenie v čase podľa vášho stavu.


3.FAQ

1. Ste výrobca, obchodná spoločnosť alebo tretia strana?

Od: Sme výrobca a od roku 2007 sme našu spoločnosť vybudovali.

2. Kde sa nachádza vaša továreň?

A: Naša továreň je adresa: No.58 Rongxing 3. Road, priemyselný park Furong, Wuxi mesto, provincia Jiangsu, Čína.

3. Ako sa dostanem do vašej továrne?

A: Naša továreň je blízko letiska v Šanghaji, môžeme vás vyzvednúť na letisku.

4. Ak budem musieť zostať na svojom mieste na niekoľko dní, je možné, že si môžem rezervovať hotel za mňa?

Odpoveď: Vždy je mi potešením, služba rezervácie hotelov je k dispozícii.

image003

 


Vyšetrovanie