Samočistící zavlažovací vodný filter

1. Samočistící filter na zavlažovanie vody Úvod Tento filter na čistenie je rovnaký ako filter Bernoulli, dlhá životnosť, bežne pracovný čas môže byť viac ako 10 rokov a ekologicky šetrný - bez chemického spracovania. Okrem toho máte veľa možností, ak je to potrebné, pre materiál, ...

Podrobnosti o produkte

1. Samočistící filter na zavlažovanie vody Úvod

Tento kartáčový filter je rovnaký ako filter Bernoulli, dlhá životnosť, zvyčajne môže byť pracovná doba dlhšia ako 10 rokov a ekologicky šetrná - bez chemického spracovania. Okrem toho máte k dispozícii veľa možností, keď je to potrebné, pre materiál, môžete si vybrať z uhlíkového oceľového filtra a puzdra z nehrdzavejúceho vodného filtra a SS316L. pre spoľahlivý typ čistenia má ručný, časový a diferenčný tlak ovládaním PLC ovládacej skrinky.

image001


2.Detail

Originál: Jiangsu, Čína

Certifikácia: Pečiatka ISO9001, CE, ISO14001, Rosh, ASME "U"

Cena: Vyjednávací

Materiál: uhlíková oceľ, SUS304, SUS316L

Napätie: 220V / 380V 50Hz, napätie môže byť ako miestny dopyt

Platobný termín: T / T, L / C alebo iné

Dátum dodania: 35 dní po uplynutí platby

3. Samočistiaci filter

Keď diferenčný tlak vstupného a výstupného potrubia dosiahne prezentovanú hodnotu, filter začne čistiaci proces. Celý proces samočistenia obsahuje dva kroky: vypúšťací ventil; dve kefy z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú poháňané motorom vo vnútri, odstránia nečistoty, ktoré boli zachytené sieťami a potom budú nečistoty vypustené z odtokového ventilu. Celý proces čistenia trvá asi 15 až 60 sekúnd, kým počas tejto doby sa filtrácia Systém neprestane prúdiť a riadiť ovládacou skrinkou.

Typ riadenia: má tri modely tohto, času, diferenčného tlaku a riadenia PLC. Automatické čistiace filtre XF-X01 sa používajú vo filtrácii vody alebo v podmienkach filtrovania suspendovaných pevných látok s vysokým výkonom pri filtrácii, ekonomickými a environmentálnymi účinkami.

 

4.OUR SERVICE

a.Poskytujeme bezplatnú technickú službu o filtri AHU

b) bezplatné prehliadky na mieste a zavedenie našej továrne

c. Navrhujeme a overujeme proces bezplatne

d.Môžeme zaručiť dodávku vzoriek a tovaru včas

e. Zatvoriť sledovanie všetkých objednávok osobitnou osobou a včas informovať zákazníkov

f.Všetky požiadavky na odpredaj budú odpovedané do 24 hodín

image003Vyšetrovanie