Samočistiaci filter

Samočistiaci filter
Podrobnosti o produkte

1. Samočistiacim filtrom Úvod

Toto samočistiace sito je rovnaké ako filter Bernoulli, dlhá životnosť, zvyčajne pracovná doba môže byť viac ako 10 rokov a ekologicky šetrná - bez chemickej úpravy. Okrem toho máte k dispozícii veľa možností, keď je to potrebné, pre materiál, môžete si vybrať z uhlíkového oceľového filtra a puzdra z nehrdzavejúceho vodného filtra a SS316L. pre spoľahlivý typ čistenia má ručný, časový a diferenčný tlak ovládaním PLC ovládacej skrinky.

image001


2.Naše výhody

a. Skúšobné zariadenie pre samočistiaci filter kefky: röntgenový detektor, elektrická hydraulická skúšobná pumpa, rozťahovací stroj atď., Ak je to potrebné, môže byť zaslaný účet zariadenia.

b. Naši technici budú robiť pravidelnú pravidelnú údržbu na týchto strojoch, aby im zaručili dobrú prácu.

c. Vysoko kvalitná surovina: Vyberáme hlavne suroviny z veľkej oceliarne, ako sú TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, ktoré sú najlepším a najväčším výrobcom surovín v Číne.

d. Striktné fyzikálne / chemické testovacie postupy: spĺňajú požiadavky na dizajn a proces výrobku a poskytujú spoľahlivé testovacie údaje.

e. Krátke dodacie lehoty: ak je viac ako 10 sád, 50 dní. Taktiež máme na sklade niekoľko štandardných samočistiacich štetcov, ak potrebujete 3-5 ks, môžeme čoskoro dodať.

 

3.OJ SERVIS

a.Poskytujeme bezplatnú technickú službu o filtri AHU

b) bezplatné prehliadky na mieste a zavedenie našej továrne

c. Navrhujeme a overujeme proces bezplatne

d.Môžeme zaručiť dodávku vzoriek a tovaru včas

e. Zatvoriť sledovanie všetkých objednávok osobitnou osobou a včas informovať zákazníkov

f.Všetky požiadavky na odpredaj budú odpovedané do 24 hodín

image003


Vyšetrovanie