Domov > vedomosti > Obsah

Výhody všetkých aspektov samočistiace filtre

Sep 28, 2018

Samočistiaci filter je v súčasnosti široko používaný v liečbe vodárenstva. Jeho jednoduchý dizajn a dobrý výkon, aby odpadové vody dosiahnuť najlepšie filtračný efekt. Samočistiaci filter prekonáva mnohé nedostatky napríklad malé nečistoty absorpcia, upchatiu špinou, nadhľad a čistenie filtrovania časť a neschopnosť sledovať stav filtra a funkcie filtrovania surovej vody a automaticky Čistenie a plnenie filtračnej vložky. Navyše systém poskytuje nepretržitú dodávku vody pri čistení kanalizácie, funkčného stavu filtra je možné sledovať a je vysoký stupeň automatizácie.

 

Samočistiaci filter používa viac vrstvovú štruktúru a patentovaný tkané filter s najvyššou presnosťou 10 mikrónov je používaný ako filtračné médium. Filter pletivo je vyrobené z nerezovej ocele 316L, ktorý spája výhody stabilný filtračný efekt a odolnosť proti korózii. Samočistiaci filter otvorí hasenie ventil tlakový prepínač a jednotky čistiace zariadenie na odstránenie suspendovaných nečistôt na obrazovke filter. Počas tohto čistenia vody výstup nie je ovplyvnená.

 

Samočistiaci filter má dobrý filtračný efekt, Špeciálny patentovaný tkané filtračných zaisťuje účinnú filtráciu oblasti a účinok; a jeho účinok recoil je dobrá. Prijíma bod po bode sacie skenovacie technológie a vratná voda prúdenia na tryskách môžete dosiahnuť niekoľko desiatok metrov za za sekúnd, zabezpečiť, že filter je 100% čistý; Spätné premývanie zaberie menej času, len trvá asi 10 sekúnd, a systém udržiava stekať počas čistenia.

 

Samočistiaci filter je veľmi nízke náklady, filter z nerezovej ocele 316 nemá priamy kontakt s čistiaci mechanizmus, žiadny problém, opotrebenie, bežnom používaní môže byť použitý pre najmenej 10 rokov, zvyčajne nevyžaduje údržbu; v rovnakom čase, možno použiť elektronické ovládanie podľa požiadaviek užívateľa; Centrálny dispečing je pripojený realizovať vzdialené monitorovanie a automaticky zaznamenávať počet cleanings.http://www.inocofiltration.com/