Domov > vedomosti > Obsah

Uplatňovanie zásady spätné premývanie filtrov na hydraulické podpora

Sep 27, 2018

Viac high-výnos a vysokoúčinnú "elektro-hydraulické ovládanie systémy" sú používané v uhlia baňa plne mechanizované banské zariadenia-hydraulické podporuje, výrazne zvyšuje efektivitu výroby a mechanizácie. Hydraulické podporuje všeobecne používajú tradičné filtračné metódy, takže akonáhle systém je kontaminovaná, potrebuje filtračnej vložky je nahradené niekoľkokrát počas vypnutia, a následné operácie náklady sú vysoké. Preto je potrebné uplatňovať spätné premývanie filtrov na hydraulické podporu.

 

Dvojzložkové 11-double kostra nerezový filter prvok zhromaždenie spätné premývanie filtrov je umiestnený v telese ventilu v rovnobežky a rovnobežné. Keď dve rukoväte zostavy sú v rovnobežnej polohe, kvapalina zadaní filtra je postupne prešiel zodpovedajúcej podpory podložky. Resp. otočiť spätného loptu a oxidačnú prsteň na ľavej a pravej filter komory a potom postupne prúdenie vonkajšieho rámu Filtračnú zostavu prvok, sito filtra, vnútorná kostra, oporné puzdro, Prietokový kanál splniť, a konečne prúdiť von.

 

Spätné premývanie filtrov má funkciu pranie, Čistenie nečistôt v jednej z komôr filtra, napríklad ľavej komore, rotujúce zhromaždením ľavú rukoväť v smere hodinových ručičiek o 90 °, rukoväť disky rotujúci hriadeľ, otáča spätného loptu a 90 ° krok otočiť 90°. V tejto dobe, spätného guľa sa otáča blokovať kvapalina prúdi z Pi do ľavej komore a v rovnakom 90°, ľavej komore je pripojený k portu ľavej mozgov.

 

Za pôsobenia hydraulického tlaku, malá časť čistej kvapaliny prefiltrované správne filtračné komory prechádza oporné puzdro ľavej komore, vnútorná kostra, sito filtra, vonkajšia kostra, skrat prsteň 90° otáčanie cúvanie loptu a kanalizácie v opačnom smere. Ústa kĺbu, filter pre odstránenie nečistôt. Vyčistiť filter obrazovky spätné premývanie filtrov, filtračné schopnosti je obnovená, a rukoväť je otočená do pracovnej polohy a upratovanie je raz ukončený

http://www.inocofiltration.com/