Domov > vedomosti > Obsah

Automatické súhrnné Spätné hlásenie filter s vysokou účinne možnosť znečistenia liečby

Dec 25, 2017

Späť automatické flush je špeciálny filter s dobrú filtráciu efekt, najmä pre prírodný pigment filtrácie. V procese výroby, bude produkovať množstvo odpadovej vody, ktorá obsahuje veľa organických pozastavené a pigment. Organické látky obsahujú najmä hrubý pigment, kyselina mliečna, celulóza, hemicelulóza a iní. Ak nie je liečená, a bude mať zlý vplyv na životné prostredie, takže spätné premývanie filtrov je dôležité spracovať na nečistoty v odpadových vôd.

backwash filters.jpg

Spätné premývanie filtrov môže byť priamo zachytené nečistoty vo vode, napríklad nečistoty v odpadových vodách pri výrobe prirodzeného pigmentu, napríklad nerozpustených látok, tuhých znečisťujúcich látok, atď, ktoré bude mať výkon čistiť vodu, znížiť systém nečistoty, baktérie a riasy, korózii, atď s cieľom očistiť kvalitu vody a funkciu Ochrana systému.

Pokiaľ ide o Automatická spätným filter prijal niekoľko filtračnej vložky, tak to bude dosiahnuť väčšiu plochu účinný filter, menšie diferenčného tlaku. V rovnakom čase, je vybavený prielez zostava filtračnej vložky pohodlne. Najmä pre automatický riadiaci systém, to závisí na aktuálnej situácii používateľovi nastaviť parametre systému.

Kvalita vyčistenej vody s spätné premývanie filtrov môže dosiahnuť štandard výpuste odpadových vôd určené štátom účinne chrániť životné prostredie. Okrem toho, voda s filtra a liečba, ktorá môže byť opätovne využitý a recyklovaný pri ukladaní zdroj vody efektívne.

Ukázalo sa, že automatické spätné premývanie filtrov použiť tlakový vlastné operácie a samočistenie bez odstávky s vysokou automatické spustenie a malé diferenčného tlaku a bez manuálne odstránenie filtračný koláč. Tak po súhrnné Spätné hlásenie filter liečba prirodzeného pigmentu v odpadovej vode boli účinne vyriešené, toto filtre majú silnú schopnosť znečistenia, a bude široko používané v priemysle a enterprise.http://www.inocofiltration.com/