Domov > vedomosti > Obsah

Spätné premývanie filtrov Inštalácia Poznámka

Nov 21, 2017

Filter špecifikácie by mali zodpovedať s inštaláciou plynovody, keď prietok filtra nemôže splniť požiadavky potrubí, dvoch (alebo viacerých) filter môže byť nainštalovaná paralelne, alebo urobiť ďalší filter.

Filter by mal byť nainštalovaný v systéme chránené vzájomný vplyv nízky tlak prívod, a preto by mala byť nainštalovaná v blízkosti zdroj tlaku.

Filter by mala byť inštalovaná potrubný systém v sérii. S cieľom zabezpečiť nepretržitú dodávku vody počas prestoje, to je navrhol, že bypass nastaviť v systéme a cut-off guľový kohút by sa mali stanoviť pre import, export a obísť filter. Tam, kde existuje riziko spätného toku, spätný ventil namontovať na výstupe z filtra.

Keď výber vedomie, že voda pretekajúca cez automatický Samočistiaci filter neprekročí svoju teplotu.

Miesta inštalácie s trojfázový AC 380V moci frekvencie (trojfázový trojfázový štvorvodičový systém). Kanalizačné potrubie nesmie presiahnuť 5 metrov, aby sa zabránilo protitlak.

DC systém pozornosť filter presnosť, predúprava, tlak veciach opatrne občasné systém načasovanie typ ovládacieho prvku.

Rozumnou voľbou inštalácie prostredia, venovať pozornosť vodotesný, dažďu, vlhkosti.

Poznámka: Preplach systému zastaví spúšťanie dlhú dobu alebo zastaví sezónne. Pred ukončením systému, dal správne množstvo inhibítora korózie do vody a prijať opatrenia mokré ochrany plný vody znížiť korózii a ochranu systému.