Domov > vedomosti > Obsah

Metódy bežnej údržby filtrov spätného prania

Feb 27, 2018

Filter spätného prania je systém používaný na kontrolu znečistenia hlavného zariadenia, takže v priemyselnom sektore je široko používaný. Pri filtri spätného preplachu je jeho výkon dôležitý, ale zachovanie vynikajúceho výkonu zariadenia bolo zachované, rovnako dôležité ako rutinná údržba.

Aby filtračný spätný filter mohol mať dobrú pracovnú účinnosť a ideálnu životnosť, je potrebné nielen udržiavať ho pravidelne, ale aj udržiavať ho správnym spôsobom. Avšak mnohí ľudia majú veľa nedorozumení o bežnej údržbe filtra spätného preplachu, čo môže nielen účinne zabrániť filtrovaniu spätného preplachu, ale tiež zohrávať kontraproduktívnu úlohu.

Ak má filter spätného preplachu obtokový ventil, mnohí ľudia si myslia, že systém obtokového ventilu a odvzdušňovací ventil spätného preplachu majú rovnaký účinok v dôsledku nedorozumenia obtokového ventilu. V skutočnosti, ak nie sú nároky na kontinuitu práce obzvlášť vysoké, skúste sa rozhodnúť s filtrom pre oplach bypass ventilu. Po použití je nutné ihneď vyčistiť náhradný filter, aby sa zaistila spoľahlivá prevádzka systému.

Existuje veľa ľudí, že výkon filtrovaných filtrov je nadradený alebo nie, a životnosť filtra spätného preplachu má priamu radosť, ale v skutočnosti len pri zabezpečovaní kvality práce a zaistenia čistoty systému v prípade je možné povedať, že čím dlhšie priemerná dĺžka života Lepšie.

Filter spätného preplachu je dodanie nepostrádateľného média na potrubie, ktoré má filtračnú kazetu s určitou veľkosťou, nečistoty sú zablokované. Keď je potreba čistiť, pokiaľ je vymeniteľná kazeta odstránená, môže sa s prekládkou manipulovať, preto použitie údržby je veľmi výhodné.