Domov > vedomosti > Obsah

Spätné premývanie filtrov rieši problémy liečby priemyselných odpadových vôd vo všetkých priemyselných odvetviach

Dec 06, 2018

Spätné premývanie filtrov má plne automatická spätným filter a filter manuálne spätné premývanie. Pretože jeho vysokú inteligenciu, malé rozmery a dobrá filtrácia efekt, tento prístroj je široko používaný v priemyselnej odpadových vôd, poľnohospodárskych odpadových vôd, komunálnych odpadových vôd, akvakultúry odpadových vôd a iných oblastiach,

Spätné premývanie filtrov sú široko používané v pitnej vody, budovy cirkulujúcich odpadových vôd, priemyselné cirkulujúcich odpadových vôd, odpadových vôd, banských vôd, odpadových vôd Golfové ihrisko, výstavba, oceľ, ropných, chemických, elektronika, výroba elektrickej energie, textilných, papier, cukor, farmaceutického, plasty, automobilový priemysel a ostatné polia.

 

V oceliarskom priemysle, spätné premývanie filtrov sa používa suroviny pole, odpadových vôd a filtrácia spekané pelety rastlín, chladiaci filtráciu vody vysoká pec, Valcovňa, kontinuálneho liatia stroj, atď a nečistôt filtrácie vysokotlakové Vodné systém odstraňovania fosforu. Uistite sa, že tieto odkazy sa vykonávajú spôsobom bezpečný a usporiadaný. Používa sa v povlaku výrobných liniek, čističkách odpadových vôd v automobily, traktory, motocykle a motory.

 

V elektrárni, spätné premývanie filtrov sa používa pre presné predčistenia súčasť prípravy vysoko-čistota vody kotla elektrárne a filtrácia generátor chladiacej vody a tesnenie voda sa používa ako strana filter liečba a v plnej miere filtrácia liečby, spotreba vody 13-4 systému je veľmi veľký. V petrochemickom priemysle, spätné premývanie filtrov je filtrovaný strane v poli cirkulujúcej vody a jeden stroj alebo multi-stroj typu môže byť pripojený paralelne na nahradenie filtračný materiál znížiť zaťaženie filtrácia filtračného materiálu, čím by sa predišlo veľké množstvo splachovanie spotreby vody. Znížiť podlahovej plochy, výrazne znížiť náklady na vybavenie, výrazne znížiť vybavenie, prevádzkové náklady, ušetriť čas a úsilie a práca www.inocofiltration.com.