Domov > vedomosti > Obsah

Filter na spätné preplachovanie na zlepšenie efektu

Jan 16, 2018

Vzhľadom na nedostatok vodných zdrojov a čoraz vážnejšie znečistenie vody ľudia čoraz viac vyžadujú svoje životné prostredie a kvalitu a čistenie odpadových vôd a zotavovanie sa postupne stali dôležitou súčasťou priemyselnej výroby a života obyvateľov. Od spustenia filtra spätného preplachu môžeme vyriešiť problém čistenia a opätovného využitia odpadových vôd a dosiahnuť dobré hospodárske a sociálne výhody.

Existujúci filter na spätné preplachovanie sa úplne spolieha na tlak filtrátu, aby zabezpečil samočistiaci výkon, nie je potrebné zastaviť v procese čistenia filtračných prvkov, čím je stroj menšia a nastaviteľná, čo je vhodné pre filtráciu kvapalných pevných látok s nízkou viskozitou, na metalurgickom, chemickom, papierenskom, mestskom zásobovaní vodou a na iných široko používaných oblastiach.

Ako plne automatický filter s precíznou filtráciou, efektívnym preplachovaním, spoľahlivým chodom, jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou môže byť filter na spätné preplachovanie použitý ako obtokový filter alebo použitý hlavný filter. Tekutina zo vstupu do potrubia, cez spätný preplachovací ventil do filtračnej hlavy, odfiltrovaná kvapalina z výtokového odtoku.

Keď dosiahnete určitý tlak alebo čas, systém automatického spätného preplachu automaticky prejde do stavu spätného vyplachovania. súčasne regulátor ovláda dvojcestný trojcestný spätný preplachovací ventil na zmenu smeru prúdenia, zapnutie kanalizačného potrubia, vypúšťanie odpadových vôd z odpadu, dokončenie efektívneho čistenia odpadových vôd.

V skutočnosti sa zlepšila štruktúra filtra spätného preplachovania, ktorá sa prejavuje hlavne ako zdokonalenie filtračnej prípojky a výstupnej štruktúry a zlepšenie umiestnenia filtračnej hlavy. Konkrétne sú dva filtračné prvky vo filtri na spätné preplachovanie paralelne spojené a časti obidvoch filtračných prvkov sú rovnakej veľkosti pre ľahkú výmenu.

A filter spätného preplachovania filtruje vývod a dve ľavé a pravé oporné jednotky pripojené tak, aby zabezpečili, že všetka kvapalina na výstupe zo zásuvky. Okrem filtra hlavu z vertikály namiesto horizontálne, takže sa môžete vyhnúť nerovnomernému rozloženiu kvapalných javov.http: //www.inocofiltration.com/