Domov > vedomosti > Obsah

Vreckový filter správne reaguje na silne kyslé a alkalické korózne materiály

Jul 18, 2018

Vreckový filter navrhnutý a vyrobený profesionálnymi výrobcami, všetky diely sú štandardné modely, výroba filtrov sa môže vyrábať podľa vodovodu alebo sa môže vyrábať podľa tlakovej nádoby GB150-1998. Materiál plášťa má rôzne možnosti, vrátane 304, 316L, zliatinových materiálov s fluórom.

 

Vreckový filter má dva typy prírub a závitov: skrutka s krúžkovou hlavou sa veľmi ľahko rozoberá a čistí; je vhodný pre filtračné vrecká 1 a 2. Keď sa vrecový filter stretne s korozívnym materiálom, ako je silná kyselina a zásaditá látka, je potrebné použiť plastový filter ppr alebo vrecko z nehrdzavejúcej ocele, ktoré je odolné voči silnej kyseline a zásadám a vnútorne lemované fluórom.

 

V reakcii na silne kyselinové a alkalické materiály je cena plastového jednokotúčového filtra podstatne nižšia, tlaková odolnosť je vysoká a cena obloženia z nehrdzavejúcej ocele je pomerne vysoká. V prípade plastových viacvretenových filtrov je tlakový odpor iba 2-3 kg, v porovnaní s 10 kg pre filtre z nerezovej ocele s viacerými vakmi. Preto pri výbere stále používame rôzne materiály podľa aktuálnych pracovných podmienok.

http://www.inocofiltration.com/