Domov > vedomosti > Obsah

Filtračný proces vreckového filtra a návod na inštaláciu

Mar 06, 2018

Bag filter obsahuje filtračný kontajner, nosný kôš a filtračný vak tri hlavné zložky, keď ho použijeme na filtrovanie kvapaliny, kvapalina bude z boku alebo pod filtrom do kvapaliny do úst, z nosného koša filtračný vak do hornej časti filtračného vrecka.

Bagové vrecká na filter kvôli nárazom kvapaliny a rovnomernému rozťahovaniu povrchovej plochy, čím sa kvapalný materiál na celom povrchu filtračného vrecúška rovnomerne rozdelí cez vrecko kvapaliny pozdĺž steny kovového nosného koša, pričom dno portu filtračnej kvapaliny vypúšťanie; a odfiltruje sa nečistoty zachytené vo filtračnom vaku, aby sa dokončil proces filtrácie.

Keď je vreckový filter nainštalovaný, musí byť umiestnený na stanici, ktorá sa má filtrovať a pripojená k prírubovým vstupom a výstupom alebo k zubom rúr, ktoré majú byť upevnené; po ktorom nasleduje vyčerpávajúci odvzdušňovací ventil vrecka alebo konfigurácia výfukového ventilu, čo spôsobuje tepelnú izoláciu plášťa.

Potom kovové oko do vrecka filtra jemne, takže sieťový golier a vrecko filtra vrecka sa zhodujú, ak sa používa filter vreca vrece, filtračné vrece šitý okraj zložený do, môžete zlepšiť filter účinok šiť filter vrece. Nasledujúcim O-krúžkom do O-drážky, O-krúžok nemôže byť skreslený alebo deformovaný, tlakový krúžok na vreckový filter na viac vrecka.

V tomto okamihu môžete držať rukoväť poklopu v jednej ruke a druhej strane zachytiť druhý koniec veka. Zarovnajte veko s ústiom filtračného vrecka a pomaly ho spustite. Stlačte ho prirodzene na O-krúžok a na krúžok filtračného vrecka. Zarovnanie krytu pri uťahovaní dvoch diagonálnych uzáverov, všetky kryty budú na seba utiahnuté jeden po druhom.http: //www.inocofiltration.com/