Domov > vedomosti > Obsah

Vreckový filter je výhodný

Dec 26, 2017

Vreckový filter je normálny filtračný systém, z nehrdzavejúceho filtračného filtra je umiestnený filtračný kôš z nehrdzavejúcej ocele, ktorá podopiera filtračný vak vo vnútri filtračného telesa. Takisto pri prechode kvapaliny pozdĺž vstupnej dýzy prejde filtračný vak a potom vyteká z vývodu, počas tohto procesu sa nečistoty v kvapaline účinne zachytia vo filtračnom vrecku a dosiahnu účel filtrovania. Pokiaľ ide o hromadenie nečistôt, vymeňte filtračnú sáčku iba znova.

Vreckový filter má výhodu veľkej filtračnej plochy, veľkého prietoku, malého objemu a kapacity veľkého množstva kalu.

Okrem toho, vzhľadom na princíp a štruktúru filtra vreckového filtra, je vhodné vymeniť filtračný vak a filtračný stroj je bez čistenia, aby ušetril čas. Okrem toho je únik filtračného vrecka malý, takže kvalita filtra je účinne zaručená.

Vreckový filter môže byť pod vysokým tlakom, malým diferenčným tlakom, nízkymi prevádzkovými nákladmi, zrejmým efektom úspor energie.

Precíznosť filtrovania môže v posledných dňoch dosiahnuť 0,5 mikrónov, takže je možné ho použiť široko a flexibilne. Rôzne inštalačné metódy, ktoré sa môžu spojiť so samočistiacim filtrom, membránovým filtrom a iným filtračným systémom tak, aby spĺňali rôzne požiadavky.

Doteraz sa používajú vreckové filtre v petrochemickom priemysle, potiahnutie, živicové povlaky, tlačiarenské farby, potraviny a nápoje, elektronika, liečivá, spracovanie kovov, priemyselné a iné oblasti úpravy vody. http://www.inocofiltration.com/