Domov > vedomosti > Obsah

Funkcie a súčasti jadra vlastné Čistenie filtra

Nov 22, 2018

Zvyčajne, samočistiacou filter je vybavený tri funkcie diferenčného tlaku, času a manuál. Súčasne, sme tiež špeciálne navrhnuté prioritné kontrolnú funkciu používateľa, čiže v každom prípade, pokiaľ rozdiel tlakov systém dosiahne vopred určenú hodnotu, prístroj začne samočistiacu funkciu lepšie chrániť váš systém.

 

Vlastné čistenie filtrov možno rozdeliť do samočistiace filtre elektrický kefa a škrabka-typ samočistenie filtre. Sú zložené z plášťa, sitko zhromaždenia, sací motor cleaner, hojdačka, zariadenie splaškové, kontrolný systém a ďalšie zložky. . Skriňa je hlavnou zložkou filter. Všeobecný model rám je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, najmä na zabezpečenie produktu silu a dobrou zvariteľnosťou.

 

Epoxy polyester materiál je nástrekom na vnútorných a vonkajších plôch plášťa zabezpečiť, že kryt je skorodované kvality podmienkach tvrdej vody a povrch je jednoduchý a jasný, ktorý je ľahko čistiteľné; teleso má prenosným ručným otvory na kontrolu a údržbu, čo je výhodné pre operáciu; Shell tesniace prvky sú vyrobené z voči oleju Gumené výrobky, ktoré majú dobré tesniace výkon a dlhú životnosť; zdvíhací kruh je usporiadaný v ťažisko telesa na uľahčenie zdvíhanie a premiestňovanie výrobku.

 

Filter zostavy je základnou súčasťou samočistiacou filter. Jeho valec rám je vyrobený z ABS plastu, inžinierstva. To môže byť rozdelená do bytu tkaných okami, mat pletivo, Z oka, atď podľa rôznych filtrovania kvalitu vody a požiadavky; Inak je k dispozícii v rozmedzí 50-3000 mikrónov, filter môže byť zaručená dostatočná pevnosť a durability.http://www.inocofiltration.com/