Domov > vedomosti > Obsah

Ako čistiť PP filter

May 01, 2019

PP filtre sú hlavnými filtrami pre produkty na čistenie vody, najprv v kontakte s kontaminantmi vody a najľahšie blokované kontaminantmi. Aby sa zabezpečilo, že sa použije filtračný účinok, musí sa vždy čistiť a udržiavať.


1. Vyčistite priemyselným čistiacim prostriedkom


Priemyselné veľké zariadenia S cieľom zabezpečiť čistotu stroja, niektoré podniky vyvinuli priemyselné zariadenia, detergenty, lepšie ako domáce detergenty, vyššiu mieru dekontaminácie a čistejšie hlboko usadené znečisťujúce látky. Spôsob čistenia je rovnaký ako čistiaci prostriedok. PP filter


2. Vyčistite saponátom


Mnohé čistiace prostriedky boli vyrobené na kuchynskom trhu a môžu byť použité aj na PP filtre na čistenie. Potom nalejte malé malé množstvo pracieho prostriedku do nádoby, ručne premiešajte a potom do nej vložte filter, aby bol filter svetlejší alebo aby mal rovnakú farbu až do vody. PP filter

Nevýhody: vyšší záujem, čistenie 2-3 krát dosť záujem kúpiť nový filter

Nevýhody: zvýšený záujem o čistenie, vnútorné orgány sa nemôžu zbaviť.

Výhody: Čistiaci účinok je dobrý, filter vo vnútri a mimo viacúrovňových znečisťujúcich látok môže byť odstránený a filtračný účinok je zvýšený.

Výhody: vyššia miera dekontaminácie, lepší čistiaci účinok, môže predĺžiť životnosť PP filtra.


3. Premyte priamo vodou


Najprv si vezmite hrniec s vodou, potom vyberte filter z filtra, vložte filter do umývadla, umyte ho tmavou farbou na kefke, potom vstúpte do umývadla na hojdanie a umyte, zmeňte zakalenie na dne nádrže a potom príde. Kým nie je povrch filtra ľahší alebo počas vypúšťania nie sú žiadne nečistoty.

Výhody: nízke výhody (iba náklady na vodu) ľahko sa udržiava, ľahko ovládateľný, smer splachovania. Najpraktickejšia metóda oplachovania v tomto štádiu.

Nevýhody: efekt umývania nie je veľmi dobrý, lokálne tvrdé zvyšky sa ťažko čistia, ak sú znečistené


https://www.inocofiltration.com/