Domov > vedomosti > Obsah

Laminované Automatická spätným filter dizajn odstredivé dosku používať

May 26, 2018

Po prebiehajúceho výskumu, funkcia full-automatických spätným filtra bolo ďalej členia. Je design unikátny odstredivé disk technológie na bežné funkcie laminované Automatická spätným filter, ktorý môže pomôcť užívateľom ušetriť výdavky, pri viac úspor energie a úsporné.

 

Laminované automatické spätné premývanie filtrov, drážkovaný filter Laminát je jej základným prvkom pre dôkladné a presné 3D filtráciu. Vodný pohon spätným filter laminations je automaticky zahájená podľa rôznych potrieb a vykonáva kedykoľvek. Pretože filtrácia a spätné premývanie procesy zariadenia vykonávajú v rovnakom čase, automatická údržba systému neovplyvňuje tok filtrovanej vody.

 

Môžete vidieť, že filter laminované automatické spätné hlásenie výrobe súčasne dosahuje povrch filtrácie a hlboké filtrácie, a dosahuje presné a bezpečné filtrácie. Na tomto základe, okrem dizajnu špirála disk, unikátne odstredivej účinok vyrobené, tak, že veľkých častíc vo vode sú hodené na vnútornú stenu filtra od vrstveného plechu pred vstupom do filtra laminovanie pre hlboké filtrácia, čím výrazne znižuje frekvencie upratovania filter laminátov dosahuje účel nižšie náklady údržby a úspora vody filtra.

 

Keď laminované Automatická spätným filter je vo fáze filtrácie, voda vstupuje cez vstupný filter a filter core piest lisy laminations pevne. Špeciálne odstredivé disk odstredivé disku je umiestnený v spodnej časti filter jadro. Keď voda vstupuje do filtra a prichádza do styku s plastové nože odstredivé disku v tangenciálnom smere, výsledný efekt odstredivé vrhá vodu prenášanie veľkých častíc nečistôt na vnútornú stenu filtra a zameriava sa na v hornej časti filtra. Voda účtovnej menej nečistôt potom kontakty filter laminations, výrazne znižuje čistenie frekvenciou vyžadovanou pre laminations a dosiahnuť jednoduchšie účinok vody zachovanie a vybavenie výživného.

 

Hlboké filtrácia Automatická spätným filter laminovanie prechádza primárnej filtrácii odstredivé disk a veľké čiastočky nečistoty ostávajú mimo filter laminovanie vody pokračuje cez medzery medzi laminations do vžitý filtrácia trojrozmerný priestor. Filtrovanej čistej vody je skladaný. Vnútorná dutina čipu toky z vývodu a nečistoty zostáva vo filtri sú čistené vo fáze spätné premývanie.

 

Vo fáze spätným filter core piestu laminované Automatická spätným filtra je zrušený a laminations sú uvoľnené. Spätné premývanie prúd je vyhodil z otvor kazety valcový filter a strieka smeru zelené šípky na voľnej laminations, spôsobuje laminations presunúť priečne a pozdĺžne. A laminovanie je dôkladne čistiť prúd vody pod rýchla rotácia laminovanie a potom prepustený z odpadových vôd outlet.http://www.inocofiltration.com/