Domov > vedomosti > Obsah

Vlastná čistiaca filtračná výhoda v porovnaní s tradičnými výrobkami

Dec 28, 2017

Samočistiacim filtrom je špeciálny filtračný stroj, ktorý prijíma filtrovú obrazovku na priamu zástavu nečistôt, suspendovaných látok a tuhých látok vo vode, čím výrazne znižuje zákal, čistí kvalitu vody, znižuje nečistoty systému, riasy, hrdzu atď. Používa sa na čistenie kvality vody a ochranu systému a iných zariadení pri bežnej práci.

Samočistiaci filter používa inteligentné zariadenie, jeho systém dokáže automaticky identifikovať stupeň kumulácie nečistôt. Dajte signál na vypúšťací ventil, aby sa automaticky vypustil. Zvlášť používaný pri čistení vody, samočistiaci filter s jednoduchým dizajnom a dobrým výkonom dosiahne ideálny filtračný účinok v odpadovej vode.

V porovnaní s tradičnými výrobkami, filter na samočistiaci prostriedok prekonáva problémy s malým vykonávaním, ľahko sa upcháva špinou, potrebuje zostavenie častí filtra počas filtračného obdobia a nie je schopný monitorovať stav filtra, môže tiež filtrovať surovú vodu a automaticky vyčistiť filtračný prvok a automaticky odvádzať v priebehu procesu čistenia a odvodu, môže pracovať bez prestoja a monitorovať stav prevádzky filtra, takže ide o veľmi automatický filter.

V normálnom stave môže samočistiaci filter dosiahnuť automatické spätné preplachovanie bez prestoja a môže byť nastavený filtračný cyklus. Filtre môžu byť v smere vertikálneho a horizontálneho typu. Samočistiace filtre sa široko používajú v priemysle, poľnohospodárstve, mestskej elektrickej energii, elektronike, medicíne, potravinách, tlači a farbení, stavebníctve, oceli, metalurgii, papierenskej a inej filtrácii vody v priemysle.

Napríklad, keď sa samočistiace filtre používajú v recyklovanom recyklovanom vode, po ošetrení filtrami je kvalita vody nižšia ako štandardná pre život a pitie, ale vyššia ako štandardná pre povolené vypúšťanie odpadových vôd, takže môže byť použitá pre zelenú záhradku , vodné rieky, mestské ozeleňovanie, vodné postrekovanie vody, chladenie vody v tepelnej elektrárni a chemickej továrni, umývanie áut, atď., aby sa znížili náklady na vodu a ušetrili zdroje.http: //www.inocofiltration.com/