Domov > vedomosti > Obsah

Samočistiace filtračné aplikácie

Feb 26, 2018

Samočistiaci filter je filter priamo zachytiť nečistoty vo vode, účinne odstrániť nerozpustné látky vo vode, znížiť zákal, častice, čistenie vody a znížiť systémovú nečistotu, baktérie a riasy, hrdzu atď., Aby sa čistila voda a chránila systém Iné zariadenia Bežná práca presných zariadení.

Rozsah použitia takého samočistiaceho filtra, samozrejme, nie je malý, má predovšetkým veľmi dobré uplatnenie v oblasti výroby automobilov, najmä automobilovej výrobnej linky, ako aj automobilov, motocyklov, traktorov, výroby motorov systém čistenia vody Počkajte.

Po druhé, samočistiaci filter môže zohrávať úlohu aj v petrochemickom priemysle. Napríklad, môže byť použitý pri recirkulácii vody vedľajšie ošetrenie, jeden alebo viac modelov paralelne s hlavnou úpravou, namiesto filtračných médií na zníženie zaťaženia filtra, Môže sa vyhnúť veľa spláchnutie vody, úspory nákladov.

Okrem toho sú v rozsahu použitia samočistiacich filtrov zahrnuté aj oceľ, baníctvo atď., Na jednej strane sa používa na výrobu surovín, sintrovanú dlhú filtračnú guľovú mlyn, valcovňu, kontinuálny odlievací stroj, vysokú pec filtračné systémy chladiacej vody, vysokotlaková voda Filtrácia nečistôt z odfarbovacieho systému; na druhej strane filtrujte vodu na postrekovú vodu, aby ste zabezpečili, že systém funguje správne.

Okrem toho sa samočistiace filtre môžu používať v systémoch na predúpravu vody a čistenia odpadových vôd, aby bolo možné zlepšiť prevádzkovú účinnosť systému. Samočistiace filtre môžu účinne odstrániť nečistoty, znížiť horizontálny blok kvôli nečistotám zablokovanému, opotrebovaniu a roztrhnutiu, čím sa predlžuje životnosť zariadenia.http: //www.inocofiltration.com