Domov > vedomosti > Obsah

Samočistiaci filter metódu inštalácie a bezpečnostné opatrenia

Sep 30, 2018

Pri inštalácii Samočistiaci filter, venovať pozornosť protection ovládací blok, senzor a prenos časti nepoškodila. Potom môžu byť pripojené potrubie v smere šípky na telese Samočistiaci filter tak, aby smer prúdenia vody je v súlade s šípku telo na telo.

 

Samočistiaci filter by mal byť nainštalovaný pred vodou zariadenia chránené a čo možno najviac približovať vodných zariadení. V systéme moc Samočistiaci filter treba nainštalovať medzi vodné čerpadlo a vodu zariadenia. Čím bližšie k vode zariadenia, tým lepšie. Keď tlak pred čerpadlo a vodu zariadenia prekročí limit tlaku filtra, Samočistiaci filter môže tiež byť inštalované pred čerpadlo a čo najbližšie k čerpadlu.

 

Automatický vypúšťací ventil spôsob pripojenia pre Samočistiaci filter je rozdelený do príruby a niť pracky. Vypúšťacie potrubie by nemalo byť príliš dlhé. Pokúsiť sa prekročiť 10 metrov. Aktuálne inštalácie, je potrebné považovať za jednoduchú údržbu, uzatvárací-off ventil by mal byť nainštalovaný pred a po čistenia filtra a potrubia obchvat by mal byť nainštalovaný. Dostatok miesta na údržbu by sa ponechať na oboch stranách Samočistiaci filter. Smer filtračnú kazetu by mal byť blízko dĺžky valca vymeniť filter.

 

Špecifikácie Samočistiaci filter by mal zodpovedať potrubia alebo prietoku. Keď jeden filter nemôže splniť požiadavky na systém prietok, dva alebo viac môžu byť napojené paralelne požiadavkám filtračný systém. Pri prijímaní akéhokoľvek typu inštalácie, je potrebné dbať aby zásuvky smer automatický vypúšťací ventil horizontálne alebo dole aby dôkladnejšie absolutórium.

http://www.inocofiltration.com/