Domov > vedomosti > Obsah

Statický zmiešavač model a statický zmiešavač využitie

Mar 21, 2018

Je potrebné poznamenať, že rôzne druhy statický mixér zodpovedajú rôzne príležitosti, a ich príslušné technické výkony sú tiež odlišné. SV-typu statické miešadlá sú valcové zariadenia zostavený zo žliabkovaných plechov, ktoré určité špecifikácie. Sú vhodnejšie pre miešanie a emulsification kvapalina-kvapalina a kvapalina-plyn plyn-plyn s viskozitou nižšou ako alebo sa rovná 102 centipoise, reakcie a absorpcie. Ťažba, posilnená tepla proces prenosu.

 

SK-typ statický zmiešavač je zvarená z jedného otvoru vľavo a vpravo stočené špirály dosky, tak je vhodnejšie pre miešanie chemickými, ropy, potravín, výborné spracovanie, plasty, ochrany životného prostredia, syntetických vlákien, minerálnych spracovanie a ďalšie útvary. , reakcia, extrakcia, absorpcie, vstrekovania plastov, farieb a tepla transfer procesov.

 

K dispozícii je tiež SX typ statický zmiešavač, ktorý sa skladá hlavne z priečniky tvoriť rad X-type jednotkových skupín podľa určitých pravidiel. Statický zmiešavač reaguje a mixy na strednej viskozity kvapalina-kvapalina s viskozitou ≤ 104 centipoise. Proces miešania a reakcia proces absorpčná proces alebo výrobu polyméru tekutiny sú účinnejšie, najmä keď spracovanie zväzok je veľké, použitie účinok je lepší.

 

SH-typ statický zmiešavač je tiež druh statický zmiešavač. Jeho jednotka sa skladá z double diery a špirály sú umiestnené otvory. Orientácia Dvojlôžková diery s priľahlých jednotiek je nevyrovnané o 90°. Tekutiny prerozdelenie komôr sú uvedené medzi jednotkami. Jedinečná štruktúra je vhodný pre procesy miešanie, emulsification, farieb, injekcie spinning a prenos tepla v jemné spracovanie, plasty, syntetické vlákna a spracovávaní minerálov. Je obzvlášť vhodný pre stredné a vysoké viskozity čistenie media s malým prietokom a vysokým miešanie požiadavky. .

 

Okrem toho existujú SL-typ statický mixér, ktoré sú vhodné pre použitie v chemickom, ropné a mastnoty priemyslu, kde viskozita je ≤ 106 centipoise alebo polymér médium. Kým to je miešanie materiálov, môžete tiež dokončiť proces prenosu tepla a chladenia.http://www.inocofiltration.com/