Domov > vedomosti > Obsah

Statické miešačky, vedecké a rozumné metódy údržby

Feb 07, 2018

Statické miešačky sú široko používané v priemyselnej výrobe, preto je potrebné dbať na to, aby sa statické mixéry dlhší čas nepoužívali a statické mixéry museli byť vypnuté a napájanie vypnuté, pretože dlhodobé napájacie prívody Causing prehriatie telesnej teploty spôsobuje poškodenie rôznych elektronických komponentov vo vnútri zariadenia.

 

Pri statických prevodových častiach mixovacieho kľúča musíme namontovať mazací olej, aby sme zabezpečili, že zariadenie v budúcom použití procesu bude normálne fungovať. Statický mixerový model č. 46 by mal byť preto, že zariadenie v prevádzke vyžaduje veľa výkonu a 46 vysokú tepelnú hodnotu benzínu len preto, aby spĺňalo statický mixér pre potreby benzínu.

 

Kĺbový remeň statického mixéra by mal mať rovnakú veľkosť, keď je umiestnený vo vnútri prevodovky, dávajte pozor na ľahkú manipuláciu, aby nedošlo k poškodeniu klinového remeňa, a inštalácia klinového remeňa vnútri prístroja musí byť utiahnutá zabráňte pádu pásu, potom by sme mali maticu na maticu, aby sa zabránilo rôznym faktorom spôsobujúcim vypnutie matice.

 

Zvyčajne musíme pravidelne čistiť statickú miešaciu nádrž, aby sa zabezpečilo, že nádrž nebude hromadiť príliš veľa tuku; jeho filter by sa mal čistiť každý druhý mesiac, pretože filter má zachytiť nečistoty, je ľahké spôsobiť nahromadenie nečistôt, ale špecifický čistiaci čas by mal byť založený na pevnosti stroja na výber.

 

Navyše, statický mixér na inšpekcii a údržbe odborníkmi na riešenie problému je efektívne preskúmaný, aby nedošlo k vážnejšiemu poškodeniu zariadenia. Po obnovení stavu zariadenia sa operácia nemôže obnoviť.

www.inocofiltration.com