Domov > vedomosti > Obsah

Návrh statického mixéra a jeho zmiešané stavové charakteristiky.

Apr 26, 2018

Aby mohol statický mixér plne zobraziť svoju vynikajúcu účinnosť, zvyčajne sa inštaluje v priemyselnom potrubí a je tak ďaleko od miesta pôvodného zmiešavania kvapaliny alebo výstupu čerpadla. A materiál, ktorý sa nachádza pred plynovodným statickým miešačom, podmienený prípad, stretnutie nastavené čo najskôr pred vstupným statickým miešačom je nad 30 mm, ale súčasne musí zabezpečiť, aby všetok zmiešaný materiál bol statické miešadlo pre plynovodné potrubie.

Statický mixér, pri absencii jednoznačného indikátora, zvyčajne môže byť importovaný, takže ho možno inštalovať horizontálne, môže byť inštalovaný vertikálne, ale pokiaľ je to možné, na výstupe musí byť nastavená priama rúra, aby sa zaručil miešací efekt , musí zachovať priemernú a tlakovú stabilitu všetkých zmiešaných materiálov.

Pretože skutočná veľkosť statického mixéra nie je veľká, môže sa predpokladať, že predfilter môže efektívne odstrániť neporiadok v miešacom médiu. Hoci statický mixér má emulgačný účinok, niektoré materiály sa po emulgácii ľahko stratia a emulgátor by sa mal zvážiť, ak je to potrebné.

Pozorovanie a zistilo sa, že je vhodný na turbulentné miešanie statického mixéra vo forme skrútenej čepele, pretože s nárastom rýchlosti toku v časti smeru prúdenia vznikne veľa divokého víru a silnej šmykovej sily, táto sila môže byť účinne ako plyn a kvapalina, kvapalná kvapalina, tuhá a kvapalná disperzia a rozpúšťanie kvapalnej tekutej kvapaliny a kvapaliny.

, samozrejme, okrem formy skrútenej čepele, iné formy statického miešača môžu tiež uskutočňovať turbulentné miešanie, avšak väčšina energie, ktorú spotrebováva kvapalina a steny, trenie medzi vzácne používanou kvapalinou , Preto ich spotreba energie nie je veľmi ideálna.

Po zmiešavaní statického miešača je typický stav laminárneho zmiešavania a pás do kontinuálnej alebo diskontinuálnej línie a tvar častíc a zmena stavu závisí od Reynoldsovho čísla zmiešaného tekutého a weberového čísla. Preto, pokiaľ je zmiešaná rovnomerná kvapalina, bez ohľadu na jej rýchlosť a priemer miešača, použije sa počet jednotiek určených skúškou.http: //www.inocofiltration.com/